World of Warcraft’ın bir sonraki genişleme paketi The War Within 2024’te geliyor

Warcraft Dünyası‘nin en yeni genişletmesi, İçimdeki Savaş, Blizzcon 2023’ün açılış töreninde duyuruldu. İçimizdeki Savaş Blizzard’ın kutlayacağını iddia ettiği genişleme üçlemesi olan çok parçalı Worldsong Saga’yı başlatıyor Warcraft Dünyası20. yıl dönümü, yani 2024. İçimizdeki Savaş gelecek yıl bu yıl dönümü kutlamaları sırasında çıkacak ve oyunun onuncu genişletmesi olacak. War Within, oyuncuları Azeroth’un altındaki yeraltı krallıklarına götürecek […]

World of Warcraft’ın bir sonraki genişleme paketi The War Within 2024’te geliyor

Warcraft Dünyası‘nin en yeni genişletmesi, İçimdeki Savaş, Blizzcon 2023’ün açılış töreninde duyuruldu.

İçimizdeki Savaş Blizzard’ın kutlayacağını iddia ettiği genişleme üçlemesi olan çok parçalı Worldsong Saga’yı başlatıyor Warcraft Dünyası20. yıl dönümü, yani 2024. İçimizdeki Savaş gelecek yıl bu yıl dönümü kutlamaları sırasında çıkacak ve oyunun onuncu genişletmesi olacak.

War Within, oyuncuları Azeroth’un altındaki yeraltı krallıklarına götürecek ve Toprak Cüceleri ve Azl-Kahet’in Nerubianları ile karşı karşıya gelecek.

Azl-Kahet (sanırım o Nerubianların olacağı yer) ve Isle of Dorn, The Ringing Deeps ve Hallowfall gibi diğer yerler de dahil olmak üzere oyuncuların keşfedebileceği yeni alanlar da olacak.

Bir fragman var. İçinde dev bir kılıç var.

Birkaç yeni özelliği de var. Dünya Cüceleri tamamen yeni, oynanabilir bir müttefik ırktır, seviye sınırı 80’e çıkarılıyor ve kahramanlar, Kahraman Yetenek ağaçlarıyla yeni beceriler kazanabilecek, ayrıca hiçbirini göremediğimiz dinamik uçuş da var. ancak dinamik olmayan uçmaktan çok daha heyecan verici geliyor.

Aldığımız kısa açıklamada en heyecan verici şeylerden biri, bankanızı ve diğer bonusları tüm karakterlerinizle paylaşacak olan Warbands fikridir; bu, çok sayıda alternatif toplamayı seven insanlar için iyi bir fikirdir.

Ön sipariş verebilirsiniz World of Warcraft İç Savaş şimdi ve bir aşamada bir beta testi de yapılacak. Daha fazla Blizzcon haberi istiyorsanız, mobil oyun Warcraft Rumble fuarda yayınlandı, yeni bir oyun daha var Aşırı Gözlem 2 Bu hafta sonu oynayabileceğiniz kahraman ve çok daha fazlası.

Bu Kara Cuma için bir indirim mi arıyorsunuz? Tavsiyelerimiz ve en iyileri erkenden seçmemiz sayesinde satışlarda en iyi pozisyona ulaşın Kara Cuma oyun fırsatları. Ayrıca en iyilerden bazılarıyla ucuza oyun oynamanın keyfini çıkarabilirsiniz Kara Cuma video oyunu fırsatları şu anda da gidiyorum.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow