Matt Reeves, Bu Ayın Sonunda ‘Bat-Verse’ Konuşmak İçin James Gunn ile Buluşacak

Matt Reeves 15. yıl dönümü öncesinde son birkaç gündür basın turları yapıyor. Cloverfield. Klasik buluntu görüntüler canavar filmi ne kadar ikonik olsa da, muhabirlerin herhangi birini gözetlemeye çalışmasını engellemedi. yarasa Adam direktörden alabilecekleri bilgiler. ile konuşmak Yahoo EğlenceReeves geleceği tartışmak için yeni DC Studio başkanları James Gunn ve Peter Safran ile bu ay biraz sonra […]

Matt Reeves, Bu Ayın Sonunda ‘Bat-Verse’ Konuşmak İçin James Gunn ile Buluşacak

Matt Reeves 15. yıl dönümü öncesinde son birkaç gündür basın turları yapıyor. Cloverfield. Klasik buluntu görüntüler canavar filmi ne kadar ikonik olsa da, muhabirlerin herhangi birini gözetlemeye çalışmasını engellemedi. yarasa Adam direktörden alabilecekleri bilgiler.

ile konuşmak Yahoo EğlenceReeves geleceği tartışmak için yeni DC Studio başkanları James Gunn ve Peter Safran ile bu ay biraz sonra görüşmeye hazır olduğunu açıkladı. bu yarasa Adam Robert Pattinson’ın oynadığı geçen yılki destansı süper kahraman filmi ile yarattığı evren.

“Yaptıkları şey üzerinde hararetle çalışıyorlar ve ben de ortaklarımla birlikte yaptığımız şey, tüm şovlarımız ve diğer şeyler üzerinde çok çalışıyoruz. Bu yüzden, olup biten her şey ve bu iki şeyin yaylarının ne olduğu hakkında konuşacağımız bir oturum yapacağız. Ne yaptıklarını duymak beni heyecanlandırıyor.”

Tüm ‘2022’ye gitmeden ve dirgenleri toplamaya ve sosyal medyayı kullanmaya başlamadan önce, Gunn ve Reeves’in geçen yılın sonlarında ‘Bat-Verse’i yeniden başlatılan DC Universe’e katlamayla ilgili dönen söylentileri hızla çürüttüğünü not etmeliyiz. bu yüzden umarım bu toplantı bu konuda hiçbir şeyi değiştirmeyecektir.

Reeves’in ifşasına yanıt olarak taraftarların savunmaya geçtiği kabul edildi. yahoo Gunn ve Safran’ın, özellikle Henry Cavill’in Süpermen rolünü tekrar etmeyeceğine dair kuşkusuz üzücü onayın ardından, kitlelerden olumlu bir yanıt almadığı düşünüldüğünde, şaşırtıcı olmayacaktır.

için bir devam filmi Yarasaadam Collin Farrell’in rolünü yeniden canlandıracağı bir Penguin spinoff’unun yanı sıra çalışmalarda olduğu biliniyor. Geçen yıl diğer filminin tanıtım devresinde, Inishern Banshees, Farrell, ilginizi çekerse diye filmle ilgili olarak dizinin ne zaman geçeceğine dair fasulyeleri döktü.

Reeves’in devam filmini yazma sürecinde ne kadar ilerlediği konusunda, yönetmen ağzını biraz sıkı tutuyor – ancak üzerinde sıkı çalıştığını ve nasıl şekilleneceği konusunda heyecanlı olduğunu doğruladı.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow