Canlı Aksiyon “Lilo & Stitch”, Cobra Bubbles’ın Bariz Bir Seçimle Yeniden Kullanılması İçin Yaygara Yaparken Hayranları Mutlu Edemez

Walt Disney Pictures ile görüntü Disney’in çok özel bir Ohana’nın sevilen hikayesi şu şekilde yeniden başlıyor: Lilo ve Dikiş House of Mouse’un canlı aksiyon tedavisi için son projesi olarak açıklandı. 2002’de çıkış yaparak, Nani, Cobra Bubbles, Jumba, Pleakley ve daha fazlasıyla birlikte Lilo ve Stitch ile tanıştık ve beklenmedik arkadaşlar etraflarındaki herkesin hayatını değiştirecek bir […]

Canlı Aksiyon “Lilo & Stitch”, Cobra Bubbles’ın Bariz Bir Seçimle Yeniden Kullanılması İçin Yaygara Yaparken Hayranları Mutlu Edemez

Walt Disney Pictures ile görüntü

Disney’in çok özel bir Ohana’nın sevilen hikayesi şu şekilde yeniden başlıyor: Lilo ve Dikiş House of Mouse’un canlı aksiyon tedavisi için son projesi olarak açıklandı.

2002’de çıkış yaparak, Nani, Cobra Bubbles, Jumba, Pleakley ve daha fazlasıyla birlikte Lilo ve Stitch ile tanıştık ve beklenmedik arkadaşlar etraflarındaki herkesin hayatını değiştirecek bir bağ kurmaya başladı.

Yeniden başlatma haberiyle birlikte yeni oyuncu seçimi seçenekleri geliyor ve hayranlar bu ikonik Disney karakterlerinin rolünü kimin üstlendiğini öğrenmeye başladıkça, son birkaç gün içinde sosyal medyada birçok fikir paylaşıldı. Hayranların büyük bir sorusu, kadroya yeni bir çocuk hizmetleri temsilcisinin eklendiğini gören oyuncu kadrosuyla Bubbles’a ne olduğuydu. Jolene Purdy, Lilo ve Stitch’e çocuk hizmetleri ajanı Bayan Kekoa olarak katılıyor ve hayranlar, şimdiye kadarki en sevilen Disney karakterlerinden biri olmadan yeniden başlatacağımız fikri karşısında perişan oldular.

Bu öğleden sonra Bubbles’ın geri döndüğü haberi geldiğinde işler çok az değişti, ancak hayranların başlangıçta teslim etmeyi umdukları sıcak karşılama bu değildi ve işte nedeni bu. Ving Rhames, aktörden sonra kalıplanmış gibi görünen ikonik karakterin sesiydi, ancak canlı aksiyon yeniden başlatmasında çocuk hizmetleri ajanını canlandıracak olan Rhames değil. Bunun yerine rolü Courtney Vance kaptı.

Şimdi, Vance birçok ödülü olan yetenekli bir aktör ve eğlence dünyasındaki bazı inanılmaz karakterlere hayat verdi ve kimse bunu inkar edemez. Aslında, böyle bir yeteneği dünyaya getirdiğimiz için üzülmek garip görünüyor. Lilo ve Dikiş krallık, ancak Bubbles kadar ikonik bir karaktere sahip olan hayranlar, Disney’in başlangıçta şekillenmesine yardım ettiği rolde neden Rhames’i seçmediğini merak ediyor.

Vance’in oyuncu kadrosunu çevreleyen gevezeliklerin çoğu olumlu ve haklı olarak da öyle; Hayranların, role benzersiz bir şey katma konusunda fazlasıyla yetenekli olduğunu bildiklerini not etmek önemlidir. Mesele şu ki, canlı aksiyon yeniden anlatımı için Rhames’i geri almamak yanlış geliyor; neredeyse bir kötülük gibi geliyor.

Hayranlar kararın arkasındaki mantığı anlamaya çalışıyor ama bu kolay değil.

Rhames’in neredeyse her gif’i, Cobra Bubbles’ın anlatısına uyar; Rolü alamaması konusunda nasıl meraklanmayız (ve biraz hayal kırıklığına uğramayız)?

Hayranlar, Rhames’i geri getirmenin kelimenin tam anlamıyla “mükemmel” canlı yayın olacağına dikkat çekiyor ve haksız değiller.

Rol için Rhames’i seçmek akıllıca gibi görünse de, bu Twitter kullanıcısı, Rhames’in rolü geri çevirdiğini veya yeniden başlatma konusundaki görüşünün ne olabileceğini kimsenin gerçekten bilmediğini söylüyor. Kendisine sorulmuş olabilir ama her ne sebeple olursa olsun hayır demiş olabilir. Hayranlar heyecan yaratmaya hazırken – ve haklı olarak – herkes bir anlığına kaşıklarını tutmak isteyebilir.

Nihayetinde hayranlar, Bubbles’ın hala grubun bir parçası olduğu için heyecanlı. Lilo ve Dikiş krallık çünkü kabul edelim – filmler onsuz aynı olmazdı. Lilo ve Stitch ikonik karakterler olsalar da, filmi Bubbles’ı düşünmeden düşünemezsiniz, sıkı bir hayran kitlesi oluşturdu ve hala onun için bir mum tutuyorlar.

Vance’in karaktere neler kattığını görmek bizi heyecanlandırıyor ama her zaman kalbimizin bir parçasını Cobra Bubbles olarak Rhames için saklayacağız.

Disney’in canlı aksiyon Lilo ve Dikiş 2024 sürümü için planlanıyor ve onu görmek için sabırsızlanıyoruz.

Teknory