‘The Penguin’ Ekip Üyesi, ‘The Batman’ Spinoff’unun Çekimlerinin Resmen Başladığını Açıkladı

Warner Bros/DC aracılığıyla fotoğraf Uzun zamandır beklenen Yarasaadam spinoff nihayet üretime başladı. Herkesin favori DC kötü adamının hikayesinin ardından, Penguen, adını ana karakterinden alan dizi Ağustos 2022’de duyurulmuştu ve nihayet çekimlere başlandı. Tüm spekülasyonları sona erdiren haber, bir ekip üyesinin, yapım tasarımcısı Kalina Ivanov’un yerde görünen siyah beyaz bir pusulanın resmini paylaştığı gönderisiyle geldi. Göze […]

‘The Penguin’ Ekip Üyesi, ‘The Batman’ Spinoff’unun Çekimlerinin Resmen Başladığını Açıkladı

Warner Bros/DC aracılığıyla fotoğraf

Uzun zamandır beklenen Yarasaadam spinoff nihayet üretime başladı. Herkesin favori DC kötü adamının hikayesinin ardından, Penguen, adını ana karakterinden alan dizi Ağustos 2022’de duyurulmuştu ve nihayet çekimlere başlandı.

Tüm spekülasyonları sona erdiren haber, bir ekip üyesinin, yapım tasarımcısı Kalina Ivanov’un yerde görünen siyah beyaz bir pusulanın resmini paylaştığı gönderisiyle geldi. Göze anlaşılmaz gelse de, başlık ayrıca “PENGUIN’i çekmenin ilk gününün kutuda olduğunu” açıklıyor ve ayrıca “Gotham’a hangi yöne gittiğimizi bize yalnızca pusula söyleyebilir.”

HBO Max tarafından barındırılan, Penguen Colin Farrell’i Oswald ‘The Penguin’ Cobblepot rolünde ve Cristin Milotti, Gotham City’deki yeni Bat-verse serisinin ana ikilisi Sofia Falcone rolünde oynayacak. Şubat ayında, oyuncu kadrosuna dört kişi daha eklendi: Rhenzy Feliz (Marvel’in Kaçaklar)Michael Kelly (Kağıttan Ev, Jack Ryan), Shohreh Aghdashloo (Kum ve Sis Evi), ve Dierdre O’Connell (Requin).

Oyuncu kadrosunun bir kısmı dışında, Matt Reeves’in yan ürünü hakkında başka bir bilgi yayınlanmadı. Yarasaadam. Gizlilik grubuna katılmayan, hakkında birkaç ayrıntı paylaşan Colin Ferrel. Penguen görüşmeler sırasında. Oyuncuya göre, Penguen “Falcone öldürüldüğünde oluşan güç boşluğunu” dolduran Cobblepot’un iktidara yükselişini konu alan sekiz bölümlük bir dizi olacak.

için henüz bir çıkış tarihi yok Penguen.

Teknory