Matt Reeves’in ‘The Batman’de Clayface Olarak Gerçek Bir Marvel ve DC Shapeshifter’ı Rollendirmesi Gerekiyor

DC Çizgi Romanları Hollywood’da her zaman bize söyleten aktörler olmuştur; “Ben onları tanıyorum! HER ŞEYİN içindeler!” – iyi ya da kötü, kendilerini inanılmaz bir şirkette bulan ve daha da etkileyici kariyerler sürdüren yetenekli insanlar. Yönetmen Matt Reeves, yakında çıkacak olan devam filmi için oyuncu kadrosunu oluşturmaya başlarken, Yarasaadam, bazı hayranlar onun kötü adamını bulduklarını düşünüyor […]

Matt Reeves’in ‘The Batman’de Clayface Olarak Gerçek Bir Marvel ve DC Shapeshifter’ı Rollendirmesi Gerekiyor

DC Çizgi Romanları

Hollywood’da her zaman bize söyleten aktörler olmuştur; “Ben onları tanıyorum! HER ŞEYİN içindeler!” – iyi ya da kötü, kendilerini inanılmaz bir şirkette bulan ve daha da etkileyici kariyerler sürdüren yetenekli insanlar.

Yönetmen Matt Reeves, yakında çıkacak olan devam filmi için oyuncu kadrosunu oluşturmaya başlarken, Yarasaadam, bazı hayranlar onun kötü adamını bulduklarını düşünüyor gibi görünüyor. Şu an itibariyle filmle ilgili gerçek bir bilgi ortaya çıkmadı, ancak bu hala durmadı. DC spekülasyon yapmaktan çekinenler – birçok kişi korkunç Clayface’in Batman’in alt ettiği bir sonraki büyük kötü olabileceğini düşünüyor.

David Dastmalchian’a girin. Onu biliyorsun. Her şeyin içindeydi. Dahası, Dastmalchian süper kahraman rollerine yabancı değil. En son David Dastmalchian Veb’i oynadı. Kuantum, Ant-Man çetesinin aşırı duygusal ve inanılmaz derecede ilginç bir arkadaşı. Ancak Dastmalchian’ın aldığı tek Marvel rolü bu değil, aynı Ant-Man serisinde Kurt’u da oynuyor.

Piter De Vries olsun Kumdan tepePuantiyeli Adam İntihar Timiveya bir Goon Kara şövalye — Dastmalchian hepsini yapıyor. Artık hayranlar, oyunculuk becerilerinin Clayface için mükemmel olacağını düşünüyor ve biz aynı fikirde değiliz.

Gerçek hayatta bir sevgili olan David Dastmalchian, yıllar boyunca kesinlikle ilginç karakterleri oynama tutkusuna sahipti. İmza stili Clayface için mükemmel olurdu ve Reeves Batman’in gerektirdiği role bir miktar tuhaflık getirirdi. Şimdilik, bu hala basit bir spekülasyon olarak kalıyor – herkesin yapabileceği tek şey hayal kurmak.

Teknory