Matthew McConaughey dudak uçuklatan sanat eserinde Two-Face rolüyle göz kamaştırıyor

Matthew McConaughey’nin yakında çıkacak olan The Batman 2 filminde İki Yüzlü olarak nasıl görüneceğine bir göz atın. Tamam, tamam, tamam! Matthew McConaughey’nin yüzünün yarısı budaklı bir halde yazı tura attığını ve o derin Teksaslı aksanıyla çizgiler kustuğunu hayal edin. Kulağa harika geliyor değil mi? Batman’in kötü adam galerisi, Hollywood’un kötü adamlara yönelik Şöhret Kaldırımı gibidir. […]

Matthew McConaughey dudak uçuklatan sanat eserinde Two-Face rolüyle göz kamaştırıyor

Matthew McConaughey’nin yakında çıkacak olan The Batman 2 filminde İki Yüzlü olarak nasıl görüneceğine bir göz atın.

Tamam, tamam, tamam!

Matthew McConaughey’nin yüzünün yarısı budaklı bir halde yazı tura attığını ve o derin Teksaslı aksanıyla çizgiler kustuğunu hayal edin. Kulağa harika geliyor değil mi? Batman’in kötü adam galerisi, Hollywood’un kötü adamlara yönelik Şöhret Kaldırımı gibidir. Bu rolü oynayan çok sayıda yıldız gördük ama hiç kimse Two-Face rolüne sahip çıkmadı ve şu soruyu soruyoruz: Acaba bu McConaughey olabilir mi?

Yeni hayran çalışmaları bize istediğimizi bilmediğimiz tüm heyecanı veriyor ve McConaughey’nin bir Batman filminde Two-Face rolünü kesinlikle üstlenebileceğini öne sürüyor.

Sanatçının baharatlı yeni hayran sanatı yaratıcı McConaughey’nin İki Yüzlü rolünde oldukça ikna edici bir tablo çiziyor. Parça, oyuncunun havalı adam imajını ikonik Batman kötü adamının imajıyla birleştiriyor. Ve ah oğlum, işe yarıyor mu? İki Yüzlü’nün imza parası mı? Orada, McConaughey’nin “sadece yaşamaya devam et” sloganına yepyeni bir anlam kazandırıyor.

Başlangıçta Harvey Dent olarak bilinen, yüzüne sıçrayan aşındırıcı kimyasallar onu yalnızca bir annenin sevebileceği bir yüzle bıraktı ve yerini çok daha karanlık ve daha az aklı başında bir kişiliğe bıraktı. Bir yanda karizmatik bölge savcısı, diğer yanda ise korkunç bir kötü adam. Kazadan önce olaydaki kişi Harvey Dent’ti.

Medya, yadsınamaz çekiciliği, bayılacak gibi görünüşü ve ondan her zaman yayılan özgüven nedeniyle ona “Apollo” adını verdi. McConaughey’yi Killer Joe, Dallas Buyers Club veya True Detective gibi daha cesur, daha az romantik rollerinde gördüyseniz, Dent’in hem iyi hem de karanlık taraflarını kesinlikle temsil edebileceğini bilirsiniz.

Yarasaadam Elleri Kedi Kadın’ın kırbaç şaklatmasıyla, Bilmececi’nin bilmeceleriyle ve Penguen’in… penguenliğiyle dolu. Two-Face’in beyazperdeye geri dönüşünü yapmadan önce biraz beklemesi gerekebilir, belki de beklemeyebilir. Henüz bilmiyoruz. Ama biliyoruz ki devamı gelecek Yarasaadam yapılıyor, bu yüzden Two-Face işleri sarsacak kötü adam olabilir.

Ve eğer bu gerçekleşirse McConaughey bizim adamımız olabilir. Bahse girmek isteyeceğiniz bir yazı tura mı olur?

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow