Matthew McConaughey, Şimdiye Kadarki En Kötü Filmlerinden Biri İçin Bir Falcıyı Suçluyor

Warner Bros aracılığıyla görüntü Matthew McConaughey bilim kurgu, westernler, cesur dramalar ve tabii ki kesinlikle korkunç romantik komediler arasında seyahat ettiğini gören kesinlikle yıldız bir kariyere sahip. En kötü filmlerinden biri yirminci yıl dönümüne yaklaşırken, en başta neden bu filme kaydolduğunu bile açıkladı. Bir Erkek 10 Günde Nasıl Kaybedilir? çok özel bir dönemde geldi. Romantik […]

Matthew McConaughey, Şimdiye Kadarki En Kötü Filmlerinden Biri İçin Bir Falcıyı Suçluyor

Warner Bros aracılığıyla görüntü

Matthew McConaughey bilim kurgu, westernler, cesur dramalar ve tabii ki kesinlikle korkunç romantik komediler arasında seyahat ettiğini gören kesinlikle yıldız bir kariyere sahip. En kötü filmlerinden biri yirminci yıl dönümüne yaklaşırken, en başta neden bu filme kaydolduğunu bile açıkladı.

Bir Erkek 10 Günde Nasıl Kaybedilir? çok özel bir dönemde geldi. Romantik komedi bolluğu, türün devam eden mali başarıları ve hem McConaughey hem de Kate Hudson’ın yükselen yıldızları. İkili de acımasız Hollywood makinesinde ayaklarını buluyordu, McConaughey ise filmdeki performansıyla takdir toplamıştı. Temas etmek.

McConaughey’nin oldukça ruhsuz filme nasıl bağlandığını merak ediyorsanız, bir falcıyı suçlayabilirsiniz. Oyuncu konuştu Gösteriş Fuarı oyuncu kadrosuna alınmasına yol açan tuhaf koşullar hakkında ve “falcının” sadece stüdyo tarafından para ödenen biri olup olmadığından hala emin değil.

“Bir gece Sunset Bulvarı’nda yürürken bunu yapıp yapmayacağımı düşündüğümü hatırlıyorum. Aniden, bu adam birden aklıma geldi – o bir falcı gurusuydu. [and] “Sana falını hemen söyleyebilir miyim?”

‘Evet, adamım’ gibiydim. Elbette.’ Hemen, ‘Şu anda düşündüğünüz bir film var. Bu bir romantik komedi. Bunu yapmak zorundasın yoksa hayatının en büyük pişmanlıklarından biri olacak. Bir patlama olacak, inanılmaz bir deneyim olacak ve çok para kazandıracak.’”

McConaughey, anekdotu, filme imza atmayı kabul etmesiyle nasıl sonunda zihninde daha fazla düşünceye yol açtığını söyleyerek bitirdi. Bir Erkek 10 Günde Nasıl Kaybedilir? hasılat 177,5 milyon dolar 50 milyon dolarlık bir bütçeden, yani unvanına kadar yaşayan falcıyı suçlayamazsınız.

Neyse ki, hiçbir oyuncunun kariyerini bitirmedi. Başrol çiftinin ve Kathryn Hahn’ın yıldız olmasına yardımcı oldu. Anchorman: Ron Burgundy Efsanesi gelecek yıl.

Teknory