‘Süper Mario Bros. Filmi’ Gişede Rekor Kırma Yolunda

Nintendo of America/YouTube aracılığıyla görüntü. benziyor Süper Mario Kardeşler Filmi herhangi bir canlı aksiyon video oyunu uyarlamasının en büyük sürümü olacak şekilde şekilleniyor. 5 Nisan sürümünden önce, Son teslim tarihi animasyon filminin yalnızca Çarşamba’dan Pazar’a kadar gişede 85 milyon – 90 milyon dolar + kazanma yolunda olduğunu bildirdi. Gerçek göz önüne alındığında Süper Mario hayranlar […]

‘Süper Mario Bros. Filmi’ Gişede Rekor Kırma Yolunda

Nintendo of America/YouTube aracılığıyla görüntü.

benziyor Süper Mario Kardeşler Filmi herhangi bir canlı aksiyon video oyunu uyarlamasının en büyük sürümü olacak şekilde şekilleniyor. 5 Nisan sürümünden önce, Son teslim tarihi animasyon filminin yalnızca Çarşamba’dan Pazar’a kadar gişede 85 milyon – 90 milyon dolar + kazanma yolunda olduğunu bildirdi.

Gerçek göz önüne alındığında Süper Mario hayranlar son fragmana ezici bir pozitiflikle yanıt verdi, şaşırtıcı değil Süper Mario Kardeşler Filmi çift ​​haneleri aşacağı tahmin ediliyor. Bununla birlikte, izlemenin doğruluğu tamamen güvenilir değildir, bu nedenle istatistikler tamamen uygun olmayabilir. yine de Süper Mario Bayilik ne kadar büyük olursa olsun, Universal/Nintendo/Illumination’ı geçemeyiz, özellikle de üç şirket de solo çabalarda büyük başarılar elde ettiğinden.

Aaron Horvath ve Michael Jelenic yönetmenlik görevlerini paylaşırken, senaryoyu Matthew Fogel yazdı ve müzik, Brian Tyler ve Koji Kondo’nun ortak çabasıyla bestelendi. galaksinin gardiyanları yıldız Chris Pratt, Prenses Peach rolünde Anya Taylor-Joy, Luigi rolünde Charlie Day, Bowser rolünde Jack Black, Toad rolünde Keegan-Michael Key ve Donkey Kong rolünde Seth Rogen ile Mario’yu seslendirdi.

Hayranları beklerken sokaklarda sıraya girmeleri için ekstra bir teşvik olarak, hem Mario hem de Luigi’yi seslendiren Charles Martinet. Süper Mario franchise – film boyunca “sürpriz kamera hücrelerinde” görünecek. IGN.

Nintendo, içinde daha fazla animasyon filmi yapmakla ilgileneceğini açıkça belirtti. Süper Mario eğer bu iyi bir performans sergiliyorsa evren. Kasım 2021’de, raporlar Illumination’ın geliştirdiği ortaya çıktı Eşek Kongu Rogen’in rolünü yeniden canlandırmaya hazır olduğu yan film. Buna ek olarak, Charlie Day, Luigi rolünü temel alan bir animasyon filminde yeniden canlandırmakla ilgilendiğini belirtti. Luigi’nin Konağı.

Görülecek mi Süper Mario Kardeşler Filmi hayranların beklentilerini karşılayacak, ancak film 5 Nisan’da vizyona girdiğinde çok yakında öğreneceğiz.

Teknory