Michael B. Jordan Neden ‘Kara Panter’ Rolü İçin Kendisini Sevdiklerinden İzole Etti?

Shareif Ziyadat / Getty Images aracılığıyla fotoğraf için yepyeni bir fragmanla inanç III dün geceki büyük maçtan sonra vahşi doğada, michael b ürdün filmi tanıtan basın çevrelerinde yer aldı. Bu şeyler genellikle gitme eğiliminde olduğundan, konuşma bazen söz konusu filmden ve oyuncunun diğer ikonik rollerine sapar. ile sohbet sırasında Yuvarlanan kayaaktör Killmonger olarak artık ikonik […]

Michael B. Jordan Neden ‘Kara Panter’ Rolü İçin Kendisini Sevdiklerinden İzole Etti?

Shareif Ziyadat / Getty Images aracılığıyla fotoğraf

için yepyeni bir fragmanla inanç III dün geceki büyük maçtan sonra vahşi doğada, michael b ürdün filmi tanıtan basın çevrelerinde yer aldı. Bu şeyler genellikle gitme eğiliminde olduğundan, konuşma bazen söz konusu filmden ve oyuncunun diğer ikonik rollerine sapar.

ile sohbet sırasında Yuvarlanan kayaaktör Killmonger olarak artık ikonik rolü hakkında bir konuşma yaptı. Siyah Panter. Performansı kesinlikle olağanüstüyken ve Marvel’ın en büyük kötü adamları arasında yer alırken, Jordan rolün duygusal olarak son derece yorucu olduğunu düşündü.

Oyuncu, Ryan Coogler’ın 2018 yapımı filmini çekerken kendisini ailesinden, arkadaşlarından ve çocuklardan uzaklaştırdığını, Siyah bir adam olarak yaşadığı hayal kırıklıklarına ve toplumun genel olarak yüz yıllardır karşılaştığı baskıya daldığını açıkladı:

“Killmonger acıya erişmeme izin verdi. Ve sahip olduğum pişmanlık duymayan hayal kırıklığı. Ama sonra, belli ki, bununla birlikte gelen bir hüzün var. Buna daha önce sahip olduğumdan çok daha uzun süre daldım. Bundan yola çıkarak, aşkı istemek zordu. Çünkü çekim sırasında kendimi aileden ve çocuklardan ve Killmonger’ın asla sahip olmadığı her şeyden uzak tuttum.

Jordan, elbette, Killmonger rolünü sürpriz bir kamera hücresi için tekrarladı. Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda. Yıldız, kendi ailesinden bile bilgi saklayarak, görünüşü üzerinde son derece sıkı bir kapak tutmak zorunda kaldı.

Michael B Jordan’ın Marvel’ın yeni büyük kötüsü Jonathan Majors ile kapıştığını göreceğiz. inanç III 3 Mart 2023’te.

Teknory