Mirabel Aktörü Encanto 2 Hakkında “Jack S—t”yi Duymadı Ama Devam Filmi İçin Umutlu

Özet Encanto’da Maribel’in seslendirme sanatçısı Stephanie Beatriz, bir devam filmine olan ilgisini ve film üzerinde çalışırken olumlu bir deneyim yaşadığını ifade etti. Biraz ezici bir gişe performansına rağmen Encanto, Disney+’ta başarılı oldu ve film müziği ve olumlu tepkilerle popülerlik kazandı. Yeni etkinlikler, ortamlar ve şarkılar için potansiyel ile hayranlar, bir devam filmini ve orijinal oyuncu […]

Mirabel Aktörü Encanto 2 Hakkında “Jack S—t”yi Duymadı Ama Devam Filmi İçin Umutlu

Özet

  • Encanto’da Maribel’in seslendirme sanatçısı Stephanie Beatriz, bir devam filmine olan ilgisini ve film üzerinde çalışırken olumlu bir deneyim yaşadığını ifade etti.
  • Biraz ezici bir gişe performansına rağmen Encanto, Disney+’ta başarılı oldu ve film müziği ve olumlu tepkilerle popülerlik kazandı.
  • Yeni etkinlikler, ortamlar ve şarkılar için potansiyel ile hayranlar, bir devam filmini ve orijinal oyuncu kadrosu ve yaratıcıların dahil olup olmayacağını hevesle bekliyorlar.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİKLE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

çekicilik 2 devam filmi için umutlarını dile getiren Maribel seslendirme sanatçısı Stephanie Beatriz’den bir güncelleme alıyor. Jared Bush ve Byron Howard tarafından yönetilen Disney animasyon filmi, özel yeteneklere sahip çok kuşaklı Kolombiyalı bir aile olan Madrigals’ın etrafında dönüyor. Beatriz, kendisine herhangi bir güç verilmemesine rağmen ailesinin aniden büyüsünü kaybetmesi üzerine neler olduğunu araştırmaya karar veren 15 yaşındaki Mirabel’i seslendirdi. Beatriz’e ek olarak, Cazibe kadroda María Cecilia Botero, John Leguizamo, Jessica Darrow, Diane Guerrero, Rhenzy Feliz ve daha fazlası yer alıyor.

ile bir röportaj sırasında Sargı SAG-AFTRA grevinden önce olan, Beatriz yapmakla ilgilendiğini ifade etti. çekicilik 2. Oyuncu, kendisine bunun hakkında çok soru sorulduğunu, ancak hikayesini devam ettirmenin yolları olsa da nihayetinde bunu yapmadığını açıkladı.jack s–t duydum.” Beatriz’in bir potansiyelle ilgili yorumlarını okuyun. çekicilik 2 altında:

Onlarla tekrar çalışmayı çok isterim. O filmdeki ekip, onunla çalışmak için inanılmazdı. bence çok [Jared Bush and Byron Howard’s] şu anda zaman başka şeylerle geçiyor… Jared ve sanırım Bryon’un da şu anda ikinci ‘Zootopia’ üzerinde çalıştığını biliyorum. Ama onlarla tekrar çalışmayı çok isterim. Parklara çok giderim ve insanlar beni tanıdıklarında onu da soruyorlar. Bu yüzden, filmin hayranlarının devam filmi çekip çekmeyeceğini bilmek için gerçekten ama gerçekten çok istekli olduklarını biliyorum, bunu yapmayı çok isterim… Bence anlatılacak tonlarca hikaye var ve görmek isteyecek çok insan var. bu, ama jack s–t duymadım.


Encanto 2 Olabilir mi?

Gişede biraz ezici bir performansa rağmen, Cazibe ilk çıkışından bir ay sonra çıkış yaptığı Disney+’ta başarılı oldu. Başarılı olduğu ve hem eleştirmenlerden hem de izleyicilerden olumlu tepkiler aldığı için, bir devam filminin yapılmayacağını hayal etmek zor. Cazibe‘ın soundtrack’i popülarite kazandı, ABD Billboard 200 listesinde bir numara oldu ve filmin kendisi de En İyi Animasyon Filmi dalında Akademi Ödülü’nü kazandı.

Cazibe Alma (Botero) ve Bruno (Leguizamo) ile ilişkilerini düzeltirken Mirabel’in ailesini ve evlerini kurtarmasıyla sona erdi. Dağların kırılmaya başladığı göz önüne alındığında, Cazibe 2, Madrigals’ın köyünün dışındaki yeni olaylara veya ortamlara odaklanabilir. Beatriz’in yorumları, keşfedilecek daha çok şey olduğunu gösterdiğinden, bir devam filminin başka nelere değinebileceğini ve ne tür şarkıların dahil edilebileceğini merak etmeye değer.

İLGİLİ: Encanto Sonu – Mirabel’in Şimdi Bir Gücü Var mı?

ne kadar çabuk Cazibe‘ nin katılımı büyüdü, olası bir takip talebi var. Yakın gelecekte bir devam filmi duyurulursa, filmin orijinaliyle nasıl karşılaştırıldığını görmek ilginç olacak. Oyuncu kadrosunun geri kalanı, Bush, Howard ve Lin-Manuel Miranda dahil olmaya devam ederse, çekicilik 2 daha da büyük bir hit olabilir.

Kaynak: Sargı

Teknory