2023’ün en iyi yazıcıları (Birleşik Krallık)

Bu gün ve yaşta bile, bazı insanlar belgelerinin fiziksel kopyalarını tercih ediyor. Bu eski usul yaklaşımı savunmak için, yalnızca fiziksel bir kopyanın işe yarayacağı durumlar vardır. Örneğin, bir iş görüşmesine gidip potansiyel işvereninize özgeçmişinizin bir kopyasını telefonunuzda göstermek kötü bir davranıştır. Sözleşmeler ve diğer önemli resmi belgeler de basılmalıdır. Ve dürüst olalım: En sevdiğiniz fotoğrafların […]

2023’ün en iyi yazıcıları (Birleşik Krallık)

Bu gün ve yaşta bile, bazı insanlar belgelerinin fiziksel kopyalarını tercih ediyor. Bu eski usul yaklaşımı savunmak için, yalnızca fiziksel bir kopyanın işe yarayacağı durumlar vardır. Örneğin, bir iş görüşmesine gidip potansiyel işvereninize özgeçmişinizin bir kopyasını telefonunuzda göstermek kötü bir davranıştır. Sözleşmeler ve diğer önemli resmi belgeler de basılmalıdır.

Ve dürüst olalım: En sevdiğiniz fotoğrafların ve posterlerin kopyaları, dijital sürümlerden çok daha üstündür. Dizüstü bilgisayarınızdaki veya masaüstünüzdeki o slayt gösterisi, hiç bitmeyen bir döngüde en iyi yüzlerce fotoğrafınızı içerebilir, ancak muhtemelen gerçek fotoğraflar arasında gezinmekle kıyaslanamaz. Bir çıktı almanız gereken zamanlar vardır ve bu, bir yazıcıya ihtiyaç duyacağınız zamandır.

Neyse ki, piyasada en iyi markalardan kesinlikle çok sayıda etkileyici cihaz var. kanon, Epson ve HP. Seçim yapmakta gerçekten şımarıksınız, ancak baskıya basmadan önce göz önünde bulundurmanız gereken birkaç şey var.

Farklı yazıcı türleri nelerdir?

Genellikle mürekkep püskürtmeli ve lazer yazıcılara gelir. Mürekkep püskürtmeli yazıcılar, adından da anlaşılacağı gibi, belgeleri yazdırmak için mürekkep kartuşları kullanır. Lazer yazıcılar, daha sonra tonerle kaplanacak olan sayfaya yazdırılacak görüntüyü veya metni flaşlamak için lazer ışınları kullanır. (Mürekkep kartuşları veya toner maliyetlerine her zaman dikkat edin.) Lazer yazıcılar daha keskin kenarlar ve daha net görüntüler üretir. Az renkle çok sayıda metin belgesi yazdıracaksanız, iki kartuşlu bir yazıcı bu işi gayet iyi yapacaktır. Profesyonel kalitede çıktılara ihtiyaç duyan herkes bir lazer yazıcı düşünmelidir.

Yazıcılar ne kadar büyük?

Ayrıca bir yazıcının boyutlarını ve ağırlığını da göz önünde bulundurun. Evinizi düşünerek bir cihaz seçmeniz gerekiyor. Uzun bir özellik listesine sahip bu güçlü yazıcı çekici olsa da ön kapınıza sığmayacağı gerçeği göz ardı edilemez. Bilgisayarınıza bir yazıcı eklemeden önce ölçüm yaptığınızdan emin olun. ev ofisi. Neyse ki, yazıcılar tüm şekil ve boyutlarda gelir – elinize sığan yazıcılar bile vardır.

Yazıcılar nasıl bağlanır?

Bunu eski yöntemle yapabilir ve bilgisayarınız ile yazıcınızı bir kablo aracılığıyla bağlayabilirsiniz. Bazı yazıcılar bir ağ kullanır, bu da çok sayıda bilgisayarın kablolu veya kablosuz olarak aynı anda bağlı olduğu anlamına gelir. Bu açıkça ofislerde yaygındır. Ancak giderek kablosuzlaşan bu dünyada, birçok yazıcının WiFi veya Bluetooth kullandığını göreceksiniz. Bir bilgisayardan veya cihazdan yazdırmak daha kolay olamazdı.

En iyi yazıcı markası nedir?

Bir yazıcı ararken karşılaşacağınız adların çoğu oldukça yerleşmiştir. Canon, Epson ve Hewlett Packard gibileri temelde herkes tarafından iyi bilinir, ancak bu, başka yere bakmamanız gerektiği anlamına gelmez.

Kyocera gibi daha küçük markalar da tüketiciler arasında gerçekten popülerdir ve isme o kadar aşina olmasanız da, bu adamların yazıcılarda uzmanlaşması bir bonus. İyi olan şey, seçeneklerinizin olması. Bir markanın belirli bir ürün üzerinde tekel olması kadar kötü bir şey yoktur.

En iyi yazıcı nedir?

Size hangi yoldan gideceğinizi söylemeyeceğiz ama bu listedeki tüm isimlere bir şans vermenizi öneririz. Size uygun bir şey bulabilmeniz için en iyi kompakt, taşınabilir ve masaüstü yazıcı örneklerinden bazılarını sıraladık.

Bunlar, 2023’teki en iyi ev tipi yazıcılardır.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow