Miras, MCU Görevlerini Bitirirken Emin Ellerde

Marvel/YouTube aracılığıyla ekran kaydı İster Marvel ister DC, James Gunn hepsini yapabilir; kemerinin altında birkaç homerun ile galaksinin gardiyanları filmler, barışçılVe İntihar Timiona pelerinlerin anahtarlarını vermek, DC Studios tarihindeki en önemli hamle olabilir. Oyuncu kadrosuna ve ekibine son bir basın turunda katıldığı için Marvel ile işi henüz tam olarak bitmedi. Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 MCU’ya […]

Miras, MCU Görevlerini Bitirirken Emin Ellerde

Marvel/YouTube aracılığıyla ekran kaydı

İster Marvel ister DC, James Gunn hepsini yapabilir; kemerinin altında birkaç homerun ile galaksinin gardiyanları filmler, barışçılVe İntihar Timiona pelerinlerin anahtarlarını vermek, DC Studios tarihindeki en önemli hamle olabilir.

Oyuncu kadrosuna ve ekibine son bir basın turunda katıldığı için Marvel ile işi henüz tam olarak bitmedi. Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 MCU’ya sonsuza dek veda etmeden önce. Bu, ölüm karakter adayları Drax, Mantis ve Nebula’dan daha kolay olmayacağından emin olduğumuz, ancak süper kahraman kurgu dünyasında yepyeni ufuklar vaat eden bir ayrılış, bu yüzden dengeleniyor.

Ancak ilginç olan, Gunn’ın ön prodüksiyon aşamasını başlatmayı seçmesi. Süpermen: Miras, tam da bu turdayken yeni DCU’daki ilk canlı aksiyon filmi. Aynı anda iki yerde olabileceğinden en az yüzde 60 emin olsak da, Gunn’ın tüm bu sorumlulukları nasıl üstlendiğine dair sorular ortaya çıkmaya başladı.

Gunn kısa süre sonra filmlerin aslında bir ekip çalışması olduğunu nazik bir şekilde hatırlatarak geldi; MCU hayranları bunu unuttukları için affedilebilir, çünkü film jeneriği esas olarak, jenerik sonrası sahneyi beklerken birinin telefonunu kullandığı dönem haline geldi.

Gerçekten de, Gunn pek çok eve gelecek gibi görünüyor. Miras ekibinin gerekli ağırlığını eve geri çekmesiyle güzellikler. Senaryonun ilk sayfasına bir göz attık ve biz konuşurken filmin kostüm tasarımcılarının çalışacak olması nedeniyle, Clark Kent’in süper kıyafetinin bir fotoğrafını tweet atmak, yutturmaca listesindeki bir sonraki adım gibi görünüyor. .

Süpermen: Miras 11 Temmuz 2025’te sinemalarda gösterime girecek. Galaksinin Koruyucuları Vol. 3bu arada, 5 Mayıs’ta geliyor

Teknory