OnePlus 10T Marvel Edition, gerçek anlamda bir süper kahraman telefonu değil

TL;DR OnePlus, Hindistan’da OnePlus 10T Marvel Edition’ı piyasaya sürüyor. Sınırlı sürüm kutu, bir OnePlus 10T ve telefonu süslemek için bazı Marvel ürünleri içerir. OnePlus, uygun fiyatlı Snapdragon 8 Plus Gen 1 amiral gemisi olan 10T’nin Marvel Sürümü’nü piyasaya sürüyor. Telefonun içinde veya dışında değişen bir şey yok. Sadece bazı Marvel güzellikleriyle sınırlı sayıda üretilen bir […]

OnePlus 10T Marvel Edition, gerçek anlamda bir süper kahraman telefonu değil

TL;DR

  • OnePlus, Hindistan’da OnePlus 10T Marvel Edition’ı piyasaya sürüyor.
  • Sınırlı sürüm kutu, bir OnePlus 10T ve telefonu süslemek için bazı Marvel ürünleri içerir.

OnePlus, uygun fiyatlı Snapdragon 8 Plus Gen 1 amiral gemisi olan 10T’nin Marvel Sürümü’nü piyasaya sürüyor. Telefonun içinde veya dışında değişen bir şey yok. Sadece bazı Marvel güzellikleriyle sınırlı sayıda üretilen bir kutuda geliyor.

OnePlus 10T Marvel Edition ile bir Iron Man kasası, bir Captain America pop soketi ve bir Black Panther telefon standı dahil olmak üzere Marvel temalı üç aksesuar alırsınız. Telefonun kendisi Aytaşı Siyahı renk grubunda 16 GB RAM + 256 GB depolama modeli olacak.

OnePlus daha önce, mor, kevlar tarzı, “fiber dokulu” bir arka panelin karşısında ünitenin arka alt kısmında altın bir Avengers sembolüne sahip olan OnePlus 6 Avengers Edition için Marvel ile ortaklık kurmuştu. Ne yazık ki, bu yeni Marvel Sürümü OnePlus 10T, o muhteşem telefona hiç benzemiyor.

Şimdilik, cihaz hafta sonu Hindistan’da kullanıma sunulacak gibi görünüyor. Şurada listeleniyor: Disney Mağazasıve şirketin 10T’nin bu sürümü için muhtemelen çok az birimi vardır. Özel sürüm kutusunun küresel olarak piyasaya sürüldüğü hakkında bir kelime yok.

OnePlus 10T Marvel Edition, gerçek anlamda bir süper kahraman telefonu değil

Teknory