Cadillac, 2023 İçin Üç Ek Elektrikli Araç Planlıyor

Devam eden Elektrik Devrimi’nde Cadillac kalkanını taşıyacak gerçek araçlar hakkında pek bir şey bilmiyoruz. Cadillac henüz isimlerini bile açıklamadı. Ayrıca, Cadillac’ın kendine özgü bir elektrikli araç olan Lyriq’teki mevcut girişimi karmaşık bir çıkış yaptı. Lyriq, üretim sürecinin başlarında geniş katılım elde etti, ancak teknik ve kıtlık sorunları nedeniyle sıkıntılı bir şekilde piyasaya sürüldü. Aynı zamanda, […]

Cadillac, 2023 İçin Üç Ek Elektrikli Araç Planlıyor

Devam eden Elektrik Devrimi’nde Cadillac kalkanını taşıyacak gerçek araçlar hakkında pek bir şey bilmiyoruz. Cadillac henüz isimlerini bile açıklamadı. Ayrıca, Cadillac’ın kendine özgü bir elektrikli araç olan Lyriq’teki mevcut girişimi karmaşık bir çıkış yaptı. Lyriq, üretim sürecinin başlarında geniş katılım elde etti, ancak teknik ve kıtlık sorunları nedeniyle sıkıntılı bir şekilde piyasaya sürüldü.

Aynı zamanda, Lyriq nihayet piyasaya çıktığında SlashGear, birkaç önemli alanda Hummer EV ve Tesla Model Y’yi geride bırakarak onun beklemeye fazlasıyla değdiğini gördü. Cadillac ayrıca yakın zamanda, her ikisi de Lyriq markasına bağlılığı gösteren (yanlış yazımına kadar) ve birinci sınıf bir Caddy’nin olması gereken her şeyi vaat eden muhteşem 300.000 $’lık Celestiq’i tanıttı: lüks, güçlü ve otomotiv mühendisliğinin ön saflarında bir yatırım elektrik tahrikini bir uzlaşma değil, bir yükseltme gibi gösterirken lüksün somut örneği.

Kısacası, şimdiye kadar bir Cadillac rozeti olan her EV, öncekilerden bir adım önde oldu. Zippy elektrik ivmesi, önceki nesillerin bazen hantal Caddie’lerinden hoş bir değişiklik ve marka, ödün vermeden yeşil tasarıma olan bağlılığıyla sürekli olarak etkiledi. Cadillac, Lyriq ve Celestiq kadar iyi EV’ler sunmaya devam ederse, bu yıl piyasaya sürülecek üç yeni sürüş, lüks motor pazarında güçlü bir gücü temsil edebilir.

Teknory