Dragon Age: Veilguard Dijital Sayısı Artık Yayında!

Dijital sürümüne abone olursanız oyun BilgilendiriciArtık Dragon Age: The Veilguard için BioWare gezimiz hakkında her şeyi öğrenebilirsiniz! Kapak açıklamasının ardından dijital sayımız artık web tarayıcılarında yayında, iPad/iPhoneVe Android cihazlar. 12 sayfalık Dragon Age: The Veilguard kapak hikayemizin yanı sıra, The Alters’ı oynamak için Varşova, Polonya’ya yaptığımız gezide önemli özellikler de bulacaksınız; Snipperclips ve Crow Country’nin […]

Dragon Age: Veilguard Dijital Sayısı Artık Yayında!

Dijital sürümüne abone olursanız oyun BilgilendiriciArtık Dragon Age: The Veilguard için BioWare gezimiz hakkında her şeyi öğrenebilirsiniz! Kapak açıklamasının ardından dijital sayımız artık web tarayıcılarında yayında, iPad/iPhoneVe Android cihazlar.

12 sayfalık Dragon Age: The Veilguard kapak hikayemizin yanı sıra, The Alters’ı oynamak için Varşova, Polonya’ya yaptığımız gezide önemli özellikler de bulacaksınız; Snipperclips ve Crow Country’nin yaratıcıları SFB Games’e derinlemesine bir bakış, Silent’a bir bakış İlham verdiği geliştiricilerle bir araya gelin, Sony ve Microsoft’un özel erişilebilir kontrol cihazlarını nasıl oluşturduğunu anlatan bir özellik, Summer Game Fest’ten gelen raporlar ve çok daha fazlası! Ayrıca Assassin’s Creed Shadows, Call of Duty: Black Ops 6, Black Myth Wukong, Star Wars Outlaws, Undermine 2, Final Fantasy XIV: Dawntrail için önizlemeler ve Senua’s Saga: Hellblade 2, XDefiant, Paper Mario için incelemelerimiz var: Bin Yıllık Kapı, Karga Ülkesi, Minishoot’un Maceraları, Lorelei ve Lazer Gözler ve çok daha fazlası!

Siz de baskıyı bizim kadar seviyorsanız abone olabilirsiniz. fiziksel dergi:

Şimdi Abone Ol

10 sayıyı 19,91 dolara veya iki yıllık ve 20 sayıyı 34,99 dolara alıyorsunuz. Artık bireysel sayılar da mevcut bu linkten satın alabilirsiniz veya herhangi bir GameStop mağazasında.

Bu bağlantıyı takip ederek konuyu okumak için uygulamaları indirebilirsiniz.

Teknory