MLB World Series 2023 canlı yayını: 1. Maçı ücretsiz nasıl izlenir

2023 Dünya Serisi, yedi maçlık play-off serisinde Amerikan Ligi’nin en iyi takımını Ulusal Lig’in en iyi takımıyla karşı karşıya getiriyor. Komiserin Ödülü, tarih kitaplarında yer almanın yanı sıra kapma şansına da sahip. 2023 Dünya Serisinin 1. Maçını dünyanın her yerinden ücretsiz olarak izlemek istiyorsanız ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahibiz. 2023 Dünya Serisinin 1. Maçı ne […]

MLB World Series 2023 canlı yayını: 1. Maçı ücretsiz nasıl izlenir

2023 Dünya Serisi, yedi maçlık play-off serisinde Amerikan Ligi’nin en iyi takımını Ulusal Lig’in en iyi takımıyla karşı karşıya getiriyor. Komiserin Ödülü, tarih kitaplarında yer almanın yanı sıra kapma şansına da sahip.

2023 Dünya Serisinin 1. Maçını dünyanın her yerinden ücretsiz olarak izlemek istiyorsanız ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahibiz.

2023 Dünya Serisinin 1. Maçı ne zaman?

2023 Dünya Serisi 1. Maçla başlıyor 27 Ekim. MLB play-off’ları devam ederken, Dünya Serisinin başlangıç ​​saatleri henüz onaylanmadı.

2023 Dünya Serisinde 1. Maç nasıl izlenir?

Yayın aboneliği olmayan beyzbol hayranları için iyi haberler var çünkü 2023 Dünya Serisinin 1. Maçını hiçbir şey harcamadan izleyebilirsiniz.

AYRICA BAKINIZ:

Üniversite futbolunun tarih yazan bu sezonunu kablolu yayın olmadan nasıl izleyebilirsiniz?

BBC Sport, BBC iPlayer’da Dünya Serisinin 1. Maçını yayınlıyor. Bu popüler yayın hizmeti coğrafi olarak Birleşik Krallık ile sınırlıdır, ancak dünyanın her yerinden herkes bir VPN ile canlı ve isteğe bağlı içeriğin tümüne erişebilir:

 1. Yayın dostu bir VPN’e kaydolun (örneğin ExpressVPN)

 2. Uygulamayı tercih ettiğiniz cihazınıza indirin (en iyi VPN’lerin Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve daha fazlası için uygulamaları vardır)

 3. Uygulamayı açın ve Birleşik Krallık’taki bir sunucuya bağlanın

 4. Ziyaret etmek BBC iPlayer

 5. 2023 Dünya Serisinin 1. Oyununu dünyanın her yerinden ücretsiz izleyin

Akış için en iyi VPN’ler ücretsiz değildir ancak genellikle ücretsiz denemeler veya para iade garantileri sunarlar. Bu tekliflerden yararlanarak BBC iPlayer’ın engellemesini nakit taahhütte bulunmadan kaldırabilirsiniz. Bu tabii ki uzun vadeli bir çözüm değil, ancak yatırımınızı geri kazanmadan önce Dünya Serisinin 1. Oyununa erişebileceğiniz anlamına geliyor.

BBC iPlayer için en iyi VPN nedir?

ExpressVPN çeşitli nedenlerden dolayı BBC iPlayer gibi ücretsiz yayın platformlarının engellemesini kaldırmak için en iyi hizmettir:

 • Birleşik Krallık dahil 94 ülkedeki sunucular

 • iPhone, Android, Windows, Mac ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm önemli cihazlarda kullanılabilen, kullanımı kolay uygulama

 • Verilerinizin güvende olması için katı kayıt tutmama politikası

 • Kısılma olmadan yüksek bağlantı hızları

 • Beş adede kadar eşzamanlı bağlantı

 • 30-gün para iade garantisi

Bir yıllık abonelik ExpressVPN 82,82 £ fiyatla satışta ve ekstra üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plan aynı zamanda bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedeklemesini ve 30 günlük para iade garantisini de içeriyor.

ExpressVPN ile 2023 Dünya Serisinin 1. Oyununu ücretsiz izleyin.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow