Mob Psycho 100, tanıtım videosuyla son anime olay örgüsünü ortaya koyuyor

Lucy-Jo Finnighan ❘ Yayınlanan: 2022-11-25T10:32:00 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-25T14:41:36 Mob Psycho 100 son yayına ulaşıyor ve yakın zamanda yayınlanan bir tanıtım videosu, söz konusu yayın neleri içereceğini ortaya koyuyor. Mob Psycho 100, yıllarca süren beklentinin ardından nihayet 3. Sezon için geri döndü. Aksiyon dolu ve harika animasyonlu anime dizisi en iyilerden biri olarak kabul ediliyor ve […]

Mob Psycho 100, tanıtım videosuyla son anime olay örgüsünü ortaya koyuyor

Yayınlanan: 2022-11-25T10:32:00

Güncellenmiş: 2022-11-25T14:41:36

Mob Psycho 100 son yayına ulaşıyor ve yakın zamanda yayınlanan bir tanıtım videosu, söz konusu yayın neleri içereceğini ortaya koyuyor.

Mob Psycho 100, yıllarca süren beklentinin ardından nihayet 3. Sezon için geri döndü. Aksiyon dolu ve harika animasyonlu anime dizisi en iyilerden biri olarak kabul ediliyor ve bunun son sezonu olması üzücü.

En iyi Kara Cuma ve Siber Pazartesi fırsatlarına göz atın Amazon.

dizi tarafından anlatılıyor gevrek rulo şöyle: “Kageyama Shigeo, namı diğer “Mob”, kendini ifade etmekte güçlük çeken ama güçlü bir esper olan bir çocuktur. Mob normal bir hayat yaşamaya kararlı ve ESP’sini bastırıyor ama duyguları %100’ün üzerine çıktığında başına korkunç bir şey geliyor!”

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Şimdi animenin nasıl biteceğini merak edenler için yeni yayınlanan bir tanıtım videosu dizinin sonunun nasıl olacağını ortaya koydu.

Mob Psycho 100 bir önizleme videosu yayınladı

bu resmi internet sitesi Mob Psycho 100 Sezon 3 için, yakın zamanda animenin son birkaç bölümü için bir tanıtım videosu yayınladı.

Video sadece kısa, yaklaşık 30 saniye, ancak Mob Psycho 100’ün geri kalanı gibi, büyük bir etki yaratıyor.

Video, patlamalar, ışıklar ve aksiyon dahil olmak üzere son birkaç bölümdeki olaylara kısa bir bakış sunuyor.

Tsubomi’nin gökyüzündeki bir kasırgaya baktığını, Ritsu’nun kardeşi için bağırdığını ve hava araçlarında ortaya çıkan yeni potansiyel düşmanları görüyoruz.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Bununla birlikte, Mob’un kendisi finalin en büyük düşmanı olabilir, çünkü video Mob’un herkesle savaştığını ve güçlerinin potansiyel olarak onu bir kez daha ele geçirdiğini gösteriyor. Reigen bile, hiç şüphesiz asırlardır duygusal bir hesaplaşma olacak olan bu büyük savaşta onunla yüzleşmek zorunda.

Crunchyroll şu anda animeyi hem dublajlı hem de altyazılı olarak dünya çapında yayınlıyor. 3. Sezon yayın takvimine göz atabilirsiniz. burada.

One Punch Man’i de yaratan orijinal manga yaratıcısı ONE, Mob Psycho 100 serisini 2012’de başlattı ve Aralık 2017’de bitirdi. Manganın 16. ve son kitap cildi resmi olarak Nisan 2018’de çıktı, ancak Mob Psycho 100: Reigen yan manga şu anda hala yapım aşamasındadır.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Bu üçüncü sezon, Temmuz 2016’da prömiyeri yapılan animenin ilk sezonunun ardından gelir ve ikinci sezon Ocak 2019’da başlar. Bu yeni sezon aynı zamanda Mob Psycho’nun nihai bölüm sayısını 37’ye çıkaracak, 1. Sezon 12 bölüm ve Sezon 2 olan 13.

Şovun şu anda son sezonunun yarısındayız ve tanıtım videosunda da görüldüğü gibi final inanılmaz olacak, bu yüzden henüz yapmadıysanız arayı kapatmanın zamanı geldi!

Mob Psycho 100 şu anda Crunchyroll’da izlenebiliyor.

Teknory