Henry Cavill’in Flash Filmi Cameo ve Maaş Detaylarının Ortaya Çıktığı Bildirildi

Henry Cavill’in Superman olarak geri dönmeyeceği haberlerinin ardından The Flash filmindeki rolüyle ilgili yeni detaylar ortaya çıktı.

Henry Cavill’in Flash Filmi Cameo ve Maaş Detaylarının Ortaya Çıktığı Bildirildi

Henry Cavill’in Superman olarak geri dönmeyeceği haberlerinin ardından The Flash filmindeki rolüyle ilgili yeni detaylar ortaya çıktı.


Henry Cavill’in gizemli Superman kamera hücresi hakkında yeni detaylar Flaş filmi ve bunun için ne kadar para aldığı ortaya çıktı. 2022, DC Universe (eski adıyla DCEU) mülkleri söz konusu olduğunda Warner Bros. Discovery için duygusal bir inişli çıkışlı yıl oldu. CEO David Zaslav şirketin yeni versiyonunu yeniden yapılandırırken, DC Studios kısa süre önce DC Films bölümünün yerini almak üzere kuruldu ve DCU’da Walter Hamada’nın yerini James Gunn ve Peter Safran devraldı. Liderlikleri altında, özellikle büyüyen bir evren olarak DCU ile ilgili olarak artık TV, film ve animasyonu denetliyorlar.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Cavill’in Süpermen’inin geleceği belirlendiği için bu hafta DC Studios için dramatik olmaya devam etti ve görünüşe rağmen resmi olarak geri dönmedi. siyah adam. Dwayne Johnson’ın DC filmi, Cavill’in Superman’i için büyük bir giriş olsa da, aynı zamanda bir kamera hücresini de filme aldığı bildirildi. Flaş 2023’te vizyona girmesi planlanan film. Ancak, Sargı‘s Umberto Gonzalez, onun Clark Kent olarak göründüğü sahne şimdi silindi. Cavill’e ayrıca bu yıl çektiği DCU kamera hücrelerinin her biri için 250.000 dolar ödendiği bildirildi. Cavill, Warner Bros. Discovery ve DC Studios henüz bu konuda yorum yapmadı.

İLGİLİ: Bu 2 Güncelleme Henry Cavill’in Witcher Çıkışını Çok Daha Kötü Hale Getiriyor


Flash film Neden Cavill’in Superman Cameo’sunu Kullanmayabilir?

Muhtemelen çok önemli bir kamera hücresi olmasına rağmen, birçok kişi hala nedenini merak edebilir. Flaş film, Cavill’in Süpermen malzemesini kullanmazdı. DCU’nun franchise’ı yumuşak mı yoksa tamamen yeniden mi başlatacağı hala belirsiz olsa da, stüdyonun onu neden son kesimden çıkardığını haklı çıkarabilecek çok önemli bir faktör var. Cavill’in Superman’i şu anda DCU’da yapılırken, diğerlerine ne olacağı sorusu akla geliyor. Adalet Ligi aktörler. DC Studios, Man of Tomorrow ile yeniden başlamayı düşünüyorlarsa Cavill’in kamera hücresine bakabilir. Flaş Ezra Miller’ın oynadığı filmden sonra oyuncunun Süpermen’i canlandırmasıyla hiçbir şeye yol açmayacaksa filmin anlamsız olması.

Eğer Flaş kamera hücresi, Cavill’in Süpermen’i için herhangi bir büyük hikaye oluşturmak için tasarlanmamıştı, onu kullanmamak tuhaf geliyor. Clark ve Barry Allen’ın sosyalleşmesi veya kısa bir karşılaşma yaşaması gibi basit bir sahnenin olduğu senaryoda, bunu kullanmamaları için hiçbir neden yok. Dan beri Aquaman ve Kayıp Krallık şu anda, önceki DCU rejiminin son taksiti olan 2023, serinin bu versiyonunun sonu olacak ve bu DC simgelerinin birçok yinelemesine son verecek. Flaş DC Studios 2023’ten sonra büyük bir yeniden başlatma yapmayı planlıyorsa, film Cavill’in Superman’ine ve diğer DCU oyuncularına veda etmek için kullanılabilirdi.

Cavill’in Süpermen olarak DCU’ya dönüşünün sonucu kesinlikle pek çok kişinin beklediği veya görmeyi umduğu şey değildi, çünkü yıldız gerçekten uzun süredir Çelik Adam olarak geri dönmüş gibi görünüyordu. Gunn şu anda yeni bir Süpermen Karakterin daha genç bir şekilde ele alınmasını takip edecek olan film, bunun DCU’nun geri kalanına ne yapacağını zaman gösterecek. Öyle ya da böyle Flaş Filmin yardımcı olma konusunda herhangi bir rolü olacak, öyle görünüyor ki, film Haziran 2023’te geldiğinde DC Studios için bir tür yeniden başlatma ortaya çıkacak.

DAHA: Henry Cavill’in DCU Süpermen Dönüşü Lois Lane Olmadan Çalışmıyor

Kaynak: Umberto Gonzalez/ Twitter

Anahtar Yayın Tarihleri

Teknory