Modern Warfare 3’ün beta sürümü, yeni bir güncelleme sayesinde bu hafta sonu farklı görünüyor ve oynanıyor

İkinci beta hafta sonu için Görev Çağrısı: Modern Savaş 3 (2023) başladı ve daha fazla içerik eklemek ve oyunun dengesi ve görünümünde birkaç değişiklik yapmak için yeni bir güncellemenin parçası olarak birkaç büyük değişiklik kullanıma sunuldu. Oyuncular artık iki ekstra haritaya girebilirler: Highrise ve Orlov Askeri Üssü (Kara Savaşı), Arama ve Yok Etme modu ve […]

Modern Warfare 3’ün beta sürümü, yeni bir güncelleme sayesinde bu hafta sonu farklı görünüyor ve oynanıyor

İkinci beta hafta sonu için Görev Çağrısı: Modern Savaş 3 (2023) başladı ve daha fazla içerik eklemek ve oyunun dengesi ve görünümünde birkaç değişiklik yapmak için yeni bir güncellemenin parçası olarak birkaç büyük değişiklik kullanıma sunuldu.

Oyuncular artık iki ekstra haritaya girebilirler: Highrise ve Orlov Askeri Üssü (Kara Savaşı), Arama ve Yok Etme modu ve tamamen yeni 3v3v3 modu, Kıyasıya. Ek olarak seviye sınırı 30’a yükseltildi, bu da kendini adamış oyuncuların daha fazla ekipman ve silaha sahip olmalarına olanak tanıyacak.

Ayrıntılı olarak belirtildiği gibi yama notlarıOyunun kullanıcı arayüzünde ve deneyiminde bazı dikkat çekici değişiklikler yapıldı. Oynatma listesi güncelleme bildirimleri artık menülerde dolaşırken düzgün bir şekilde karşınıza çıkacak ve SVA 545’in Incursion XII Uzun Namlu Eklentisinin eksik simgesi değiştirildi. Üstelik düşman operatörlerinin başlarının üzerinde artık kırmızı isim levhaları var, bu da onların biraz daha öne çıkmasını sağlıyor.

Geçtiğimiz hafta sonu betaya girme şansı yakalayan biriyseniz, belirli silahların gücünde ve davranışında birkaç değişiklik olduğunu fark edebilirsiniz. Tabancalar, nişancı tüfekleri, hafif makineli tüfekler, saldırı tüfekleri ve hafif makineli tüfekler için kayarken Tac-Stance yayılımı azaltıldı. Bu arada, Striker hafif makineli tüfeğinin minimum hasarının yanı sıra orta-orta, orta ve uzak-orta hasar da azaltıldı. Orta-orta ve orta hasar menzili de azaltıldı ancak kafadan vuruş hasarı ve alt kol hasarı çarpanları artırıldı.

Operatörlerin hareket animasyonları artık yeniden doğduktan sonra da düzgün bir şekilde görüntülenecek ve 200 ms, sürat koşusuna geçiş gecikmesini azalttı.

Aksi takdirde çökmeler düzeltildi, Estate ve Popov Power (Kara Savaşı) haritalarındaki belirli bölgelere çarpışma eklendi ve Favela haritasının Yan Sokak’ında oyuncuların sarı arabanın yakınında yeniden doğduktan hemen sonra öldürülmesine neden olan bir sorun giderildi ütülendi. Guardian-SC Killstreak’in sağlığı azaldı ve ömrü yarı yarıya azaldı ve Kara Savaşındaki araçların artık sınırlı yakıtı yok. Son olarak, Hardpoint modunda yeniden doğduğunuzda oluşan baş üstü kamera sekansı kaldırıldı.

Bu hafta sonu Modern Savaş 3 beta, PlayStation’ın yanı sıra PC ve Xbox oyuncularına da açıktır. Battle.net üzerinden PC üzerinden ön sipariş verilenler dünden (12 Ekim) beri erken erişim dönemiyle oynayabiliyor, ancak diğer herkes için açık çapraz oyun beta yarın (14 Ekim) başlıyor.

Modern Warfare 3’ün bu oyunlardan biri olmak için gerekenlere sahip olup olmadığı henüz bilinmiyor. en iyi FPS oyunları. Daha fazla oyun önerisi için listemize göz atın en iyi çok oyunculu PC oyunları.

Teknory