Mortal Kombat 1’in Premium Edition oyuncuları için 5 günlük erken erişim süresi resmi olarak onaylandı

Sipariş verdin mi Mortal Kombat 1Premium Sürümü mü? Şanslısınız; bu, oyun resmi olarak Steam ve Epic Games Store aracılığıyla Nintendo Switch ve PC’de yayınlanmadan önce biraz pratik yapmak için fazladan beş gününüz olacağı anlamına geliyor. PS5Ve Xbox Serisi X 19 Eylül 2023’te. Aynen öyle; dövüş oyununun Premium Sürüm olarak adlandırılan pahalı premium sürümünün ön siparişini […]

Mortal Kombat 1’in Premium Edition oyuncuları için 5 günlük erken erişim süresi resmi olarak onaylandı

Sipariş verdin mi Mortal Kombat 1Premium Sürümü mü? Şanslısınız; bu, oyun resmi olarak Steam ve Epic Games Store aracılığıyla Nintendo Switch ve PC’de yayınlanmadan önce biraz pratik yapmak için fazladan beş gününüz olacağı anlamına geliyor. PS5Ve Xbox Serisi X 19 Eylül 2023’te.

Aynen öyle; dövüş oyununun Premium Sürüm olarak adlandırılan pahalı premium sürümünün ön siparişini veren oyuncular, tahmin edilebileceği gibi, 10:00 PDT’den (13:00 ET / 18:00 Birleşik Krallık) itibaren savaşmaya başlamalarına olanak tanıyan beş günlük özel bir erken erişim süresine sahip olacaklar. zamanı) 14 Eylül.

Mortal Kombat 1 mod yapımcısının tersine mühendisi Thethiny’nin şu ana kadar X/Twitter’da açıkladığı gibi: sadece bazı müşteri hizmetleri temsilcilerinden haber aldık Erken erişim döneminin mevcut olduğu ancak dövüş oyununun Steam ve Xbox’taki çevrimiçi mağaza listelerinde yapılan güncellemeler, bu noktadan önce yalnızca söylenti olan şeyleri doğruladı.

Daha fazla gör

İlginç bir şekilde Thethiny şunu da keşfetti: Mortal Kombat 1S oyun içi para birimine Ejderha Kristalleri adı verilecekve bunlar “dövüşçünüz için kaplamalar, paletler, donanımlar ve daha fazlası gibi kozmetik özellikler satın almak” için kullanılacak.

Hala kararsız mısın? Şuna bir göz atın: Mortal Kombat 1 Ön izleme Daha fazla bilgi edinmek için.

“Kameo sistemi olağanüstü, ancak zaten karmaşık olan bir oyunun üstüne eklenen ekstra bir strateji seviyesi, bu konuda çok kötü olacağımdan kesinlikle emin olmamı sağladı” dedik.

“Çoğu zaman, ne zaman Sonya’yı yere dayalı bir atışta bana yardımcı olması için ikna etmeye çalışsam, bunun yerine onun bir Kızıl Ok gibi tepemizde uçmasını sağlardım, biz birbirimize darbeler savururken yanımızdan geçerken bize neşeli bir dalga verirdi. zemin.”

İlgili haberlerde, Tekken 8 Yönetmen Katsuhiro Harada kısa süre önce bazı sözde hayranlarının kendisine gönderdiği “aptalca tehditlerin” olduğunu açıkladı ve diğer ekip üyelerinin sadece moral üzerinde değil aynı zamanda maliyetler ve hatta bazı karakterlerin dahil edilmesi üzerinde de önemli bir etkisi vardır.

Mortal Kombat 1 en çok beklenenlerden biri olmaya devam ediyor 2023’ün gelecek oyunları – ama listede başka neler var?

Teknory