Moto Razr (2024) sızıntısı, daha ucuz model için heyecan verici bir yükseltmeye işaret ediyor

TL;DR Motorola Razr ve Razr Plus için yeni görseller ve detaylar sızdırıldı. Razr gri ve haki renkte görünürken Razr Plus şeftali, yeşil ve mavi renk seçenekleri sunuyor. Razr’ın dış ekranı, Razr Plus’a daha yakın olacak şekilde genişletilebilir. Motorola’nın yakında çıkacak 2024 kapaklı Android katlanabilir telefonları hakkında zaten oldukça fazla ayrıntı ortaya çıktı. Ancak yeni bir […]

Moto Razr (2024) sızıntısı, daha ucuz model için heyecan verici bir yükseltmeye işaret ediyor

TL;DR

  • Motorola Razr ve Razr Plus için yeni görseller ve detaylar sızdırıldı.
  • Razr gri ve haki renkte görünürken Razr Plus şeftali, yeşil ve mavi renk seçenekleri sunuyor.
  • Razr’ın dış ekranı, Razr Plus’a daha yakın olacak şekilde genişletilebilir.

Motorola’nın yakında çıkacak 2024 kapaklı Android katlanabilir telefonları hakkında zaten oldukça fazla ayrıntı ortaya çıktı. Ancak yeni bir sızıntı renklerin anlaşılmasını kolaylaştırmış ve daha ucuz olan Razr’da ilginç bir gelişmeyi ortaya çıkarmış olabilir.

Sızıntıyı yapan Sudhanshu Ambhore ile koordineli olarak, 91 cep telefonu Motorola Razr ve Razr Plus (ABD dışında Razr 50 ve Razr 50 Ultra olarak biliniyor) için birkaç yeni görsel paylaştı. Görsellere bakılırsa Razr’ın gri ve haki renkte gelmesini bekleyebiliriz; Razr Plus’ın ise şeftali, yeşil ve mavi renk seçenekleri bulunuyor.

Sızıntı aynı zamanda Razr Plus hakkında önceki sızıntılardan duyduğumuz 6,9 inçlik 2,640 x 1,080 OLED iç ekran ve 3,6 inçlik kapak ekranı gibi bazı özellikleri de sağlıyor. Ayrıca Snapdragon 8s Gen 3, 12 GB RAM, 256 GB depolama alanı, 4.000 mAh pil ve daha fazlasına sahip olabileceğini de duyduk.

Ancak yeni bir şey, vanilya modeliyle ilgili ayrıntılardır. Pil, ana ekran kamerası veya bellek konusunda yeni bir şey yok ancak diğer alanlarda değişiklikler görüyoruz.

Razr’ın (2024) alabileceği heyecan verici bir yükseltme, daha büyük bir kapak ekranıdır. Kapak ekranının 3,63 inç olduğu söyleniyor, bu da onu neredeyse Razr Plus’a gelen 4 inçlik kapak ekranıyla aynı seviyeye getiriyor.

Maalesef MediaTek Dimensity 7300X SoC gibi bazı düşüşler de var gibi görünüyor. Bu, geçen yılki modelde ortaya çıkan Snapdragon 7 Gen 1’e göre gözle görülür bir değişiklik. Ana kamera da 2023’te elde ettiğimiz 64 MP’den 50 MP’ye düşürüldü.

Daha önceki sızıntılar, Razr Plus’ın ABD’de 12GB + 256GB sürümü için 999 $ karşılığında piyasaya sürüleceğini öne sürüyordu. Ancak giriş modelinin fiyatını hâlâ bekliyoruz gibi görünüyor.

Bir ipucu var mı? Bizimle konuş! Çalışanlarımıza news@androidauthority.com adresinden e-posta gönderin. Anonim kalabilir veya bilgi için övgü alabilirsiniz, bu sizin seçiminiz.

Beğenebilirsin

Moto Razr (2024) sızıntısı, daha ucuz model için heyecan verici bir yükseltmeye işaret ediyor

Teknory