Galaxy S24 serisi çok daha iyi bir Tekli Çekim modu getiriyor

Robert Triggs / Android Yetkilisi TL;DR Samsung, Tek Çekim kamera moduna çeşitli ayarlamalar ve eklemeler yaptığını açıkladı. Mod artık istediğiniz kameradan çekim yapmanıza olanak tanırken aynı zamanda varsayılan olarak daha fazla sonuç sunar. Tek Çekim aynı zamanda hayvanınızın daha iyi çekimlerini sunmak için sekiz adede kadar evcil hayvan pozunu da tanır. Samsung Galaxy S24 serisi, […]

Galaxy S24 serisi çok daha iyi bir Tekli Çekim modu getiriyor

Robert Triggs / Android Yetkilisi

TL;DR

  • Samsung, Tek Çekim kamera moduna çeşitli ayarlamalar ve eklemeler yaptığını açıkladı.
  • Mod artık istediğiniz kameradan çekim yapmanıza olanak tanırken aynı zamanda varsayılan olarak daha fazla sonuç sunar.
  • Tek Çekim aynı zamanda hayvanınızın daha iyi çekimlerini sunmak için sekiz adede kadar evcil hayvan pozunu da tanır.

Samsung Galaxy S24 serisi, üretken yapay zeka düzenleme, herhangi bir klibi ağır çekim videoya dönüştürme yeteneği ve daha fazlası gibi bazı önemli kamera eklemelerini getiriyor. Bununla birlikte, şirketin şık Tek Çekim modunun bazı hoş geldiniz yükseltmeleri aldığı da ortaya çıktı.

Samsung, Tek Çekim modundaki ayarlamaları doğruladı Kore Topluluğu forumu. Yeni başlayanlar için mod artık çekimden önce 0,6x, 1x, 3x, 5x veya 10x gibi bir yakınlaştırma düzeyi seçmenize olanak tanıyor. Şirket, Camera Assistant uygulamasında bu seçeneği etkinleştirerek 2x çekim de yapabileceğinizi ekliyor.

Samsung One UI 6.1 tek çekim modu

Geçmişte Single Take ile ilgili ana şikayetlerimden biri olduğu için bu seçeneği burada gördüğüme sevindim. Mod, ana kameradan kırpılmış görüntülerin yanı sıra ultra geniş çekimler de sunuyordu, ancak belirli bir kamera aracılığıyla çekim yapma yeteneği, çeşitli durumlarda kullanışlı olmalıdır.

Tek Çekim artık evcil hayvanınızı tanıdığı için moda eklenen tek yeni şey bu değil. Samsung, Galaxy S24 serisinin gerçek zamanlı olarak sekiz adede kadar evcil hayvan pozunu tanıyabildiğini belirtiyor. Bu pozlar/eylemler koşmayı, oturmayı, açık ağzı ve zıplamayı içerir. Şirket, örneğin atlama gibi bir pozun tespit edilip ağır çekim bir videoya dönüştürülebileceğini söylüyor. Tekli Çekim, özellikle katlanabilir Flip ile eşleştirildiğinde evcil hayvanları yakalamanın harika bir yolu olduğundan, bu da hoş bir eklentidir.

Samsung Tekli Evcil Hayvan Pozları

Son olarak Samsung, Tek Çekimin artık varsayılan olarak en az dört sonucu yakalayacağını söylüyor (orijinal video, bumerang, en iyi fotoğraf, kırpılmış fotoğraf). Bu, daha önceki iki sonuca göre bir artıştır (orijinal video, hızlı ileri sarılmış video).

Geliştirilmiş Tek Çekim modu artık Galaxy S24 serisinde mevcut ancak Samsung, bu modun Galaxy S22 serisi, Galaxy S23 serisi, Galaxy S23 FE, Galaxy Z Flip 4 ve 5 ile Galaxy Z’de de mevcut olacağını söylüyor Fold 4 ve 5 ile Galaxy Tab S9 serisi.

Galaxy S24 serisi çok daha iyi bir Tekli Çekim modu getiriyor

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow