Moto Watch 70, resmi olarak piyasaya sürülmeden önce perakende web sitesinde satışa çıktı

TL;DR Motorola Watch 70, özellikleri, fiyatları ve diğer ayrıntılarıyla birlikte bir perakende satış listesinde yer aldı. Motorola saati resmi olarak duyurmadı. Görünüşe göre Motorola, sınırlı giyilebilir ürün portföyüne yeni bir akıllı saat ekliyor. Şirket şu anda Moto 360 ve Moto Watch 100’ü satıyor, ancak Moto Watch 70 yakında saflara katılacak gibi görünüyor. Moto 360’ı takip… Okumaya devam et Moto Watch 70, resmi olarak piyasaya sürülmeden önce perakende web sitesinde satışa çıktı

Moto Watch 70, resmi olarak piyasaya sürülmeden önce perakende web sitesinde satışa çıktı

TL;DR

  • Motorola Watch 70, özellikleri, fiyatları ve diğer ayrıntılarıyla birlikte bir perakende satış listesinde yer aldı.
  • Motorola saati resmi olarak duyurmadı.

Görünüşe göre Motorola, sınırlı giyilebilir ürün portföyüne yeni bir akıllı saat ekliyor. Şirket şu anda Moto 360 ve Moto Watch 100’ü satıyor, ancak Moto Watch 70 yakında saflara katılacak gibi görünüyor.

Moto 360’ı takip eden bir Wear OS umuyor olsaydınız hayal kırıklığına uğrarsınız. Moto Watch 70, fitness izleme özelliklerine ve genel bir akıllı saat işletim sistemine sahip, Apple Watch benzeri kare bir cihazdır. Giyilebilir cihaz zaten listeleniyor BestBuy Kanada (aracılığıyla 9to5Google), bir resim, özellikler ve her şeyi anlatan bir açıklama ile tamamlayın.

Peki Moto Watch 70 neler sunuyor? 23 spor modu, Android ve iOS uyumluluğu, 60 dakikada doldurma süresiyle 14 saate kadar pil ömrü, bağlı GPS ve 240 x 280 çözünürlüklü 1,69 inç renkli LCD ekrana sahiptir.

Akıllı saat, silikon kayışlı Çinko alaşımlı bir kasaya sahiptir. Ayrıca toza ve suya karşı koruma için IP67 sertifikası alırsınız.

Moto Watch 70’te bir kalp atış hızı sensörü var, ancak EKG veya EKG kayıt işlevi yok. Vücut ısısı ölçümü, uyku izleme ve diğer temel sağlık izleme yeteneklerinin yanı sıra hoş bir ektir.

BestBuy listesi, saatin hücresel bağlantısı, NFC uyumluluğu veya sesli asistan desteği olmadığını gösteriyor. Esasen, çok sınırlı özelliklere sahip bir başlangıç ​​akıllı saati.

Moto Watch 70, 99 CAD (~74,6 $) fiyatla listelenmiştir. Resmi bir çıkış tarihi yok, ancak oldukça yakın olabilir.

Teknory