Aaron Taylor-Johnson, Avcı Kraven’in Örümcek Adam İçin Geldiğini Belirtti

Sony Pictures ile görüntü Sony, muazzam başarısını takip etmeye karar verdi. Örümcek Adam: Örümcek Ayetinin Ötesinde için ilk fragmanın yayınlanmasıyla canlı aksiyon Marvel filmlerinin kalite açısından ne kadar farklı olduğunu bize hatırlatarak Avcı Kraven. Fragman, stüdyonun Spidey kötü adam yan ürünlerinden, çılgınca farklı köken hikayelerinden bir kötü adamın gerçekte ne olduğuna dair temel bir yanlış […]

Aaron Taylor-Johnson, Avcı Kraven’in Örümcek Adam İçin Geldiğini Belirtti

Sony Pictures ile görüntü

Sony, muazzam başarısını takip etmeye karar verdi. Örümcek Adam: Örümcek Ayetinin Ötesinde için ilk fragmanın yayınlanmasıyla canlı aksiyon Marvel filmlerinin kalite açısından ne kadar farklı olduğunu bize hatırlatarak Avcı Kraven. Fragman, stüdyonun Spidey kötü adam yan ürünlerinden, çılgınca farklı köken hikayelerinden bir kötü adamın gerçekte ne olduğuna dair temel bir yanlış anlaşılmaya kadar beklediğimiz tüm mecazları vaat etti.

Öte yandan, görünüşe göre hayvanları kontrol eden avcı rolündeki Aaron Taylor-Johnson’ın fizikselliğini herkes seviyor gibi görünüyor. Bu yüzden biraz cesaret verici Yenilmezler: Ultron Çağı aktör, gelecekte bir noktada Tom Holland’ın Örümcek Adam’ıyla savaşacağı inancında görünüyor. Fragman yayınlandıktan sonra Taylor-Johnson Instagram Hikayesi paylaşmak için, “Örümcek Adam… Senin için geliyorum.” yorumunu sunarak.

Aaron Taylor-Johnson Instagram hikayesi 19 Haziran
Instagram / Aaron Taylor-Johnson üzerinden görüntü

Takip eden herkes Zehir Tom Hardy her zaman bu tür şeyleri yaptığından, franchise en başından beri déjà vu yaşıyor olabilir ve bizi ne yazık ki henüz gerçekleşmemiş olan bir Venom vs. Spidey savaşına hazırlıyor. Sonra tekrardan, morbius – çok alay edilen kredi sonrası sahnesinde – Michael Keaton’ın Akbaba’sının Jared Leto’nun vampirini embriyonik bir Uğursuz Altılı’ya dahil ettiğini gördü, bu yüzden belki Taylor-Johnson’ın alayı aslında bir şeye varabilir.

Yani, Hollanda’nın şu anki oyunculuk izninden döndüğünde, yalnızca başrol oynayacağı konusunda uyarıldığı göz önüne alındığında, Peter Parker olarak devam edeceğini varsayarsak. Örümcek Adam 4 yeterince güçlü bir hikaye bulunursa. Kraven ile dövüşme fikri onu geri çekmeye yetecek miydi? Sadece zaman gösterecek.

Yazar hakkında

avatarı

Hıristiyan Kemik

Christian Bone, We Got This Covered’de bir Personel Yazar/Editördür ve Winchester Üniversitesi’nden Yaratıcı Yazarlık derecesi ile mezun olduğundan beri tam on yıldır filmler ve TV hakkındaki düşünceleriyle interneti karıştırmaktadır. Genellikle herhangi bir Marvel veya DC hakkında yazarken bulunabilir. Yine de ona sorsanız, muhtemelen en sevdiği süper kahraman filminin ‘İnanılmaz Aile’ olduğunu söylerdi.

Teknory