Motorola, Razr 40 ve 40 Ultra lansman tarihini onayladı

TL;DR Motorola, merakla beklenen Razr 40 serisinin lansman tarihini verdi. Lansman tarihi 1 Haziran 2023’te olacak. Her iki telefonun da ABD’ye gelmesi bekleniyor. Son iki ayda, burada burada ortaya çıkan Razr 40 serisi hakkında bir dizi söylenti ve sızıntı oldu. Ancak Motorola nihayet bugün bize resmi bir şey verdi. Şirketin Twitter sayfasında Motorola, yakında çıkacak […]

Motorola, Razr 40 ve 40 Ultra lansman tarihini onayladı

TL;DR

  • Motorola, merakla beklenen Razr 40 serisinin lansman tarihini verdi.
  • Lansman tarihi 1 Haziran 2023’te olacak.
  • Her iki telefonun da ABD’ye gelmesi bekleniyor.

Son iki ayda, burada burada ortaya çıkan Razr 40 serisi hakkında bir dizi söylenti ve sızıntı oldu. Ancak Motorola nihayet bugün bize resmi bir şey verdi.

Şirketin Twitter sayfasında Motorola, yakında çıkacak olan katlanabilir telefonlarının lansman tarihini kısa bir video parçasıyla açıkladı. Video, gölgede gizlenmiş iki kapaklı katlanabilir telefona sahiptir. Bu çekimin ardından, altında 1 Haziran 2023 tarihi yazan “SENARYOYU ÇEVİR” sloganı gelir.

Bu, 1 Haziran lansman tarihi hakkında daha önce duyduğumuz sızıntıyı doğruluyor. Diğer sızıntılar, birinci sınıf Razr 4 Ultra modelinin 2640 x 1080 çözünürlüğe sahip 120Hz AMOLED ekrana sahip olacağını öne sürdü. Ayrıca Snapdragon 8 Plus Gen 1 yongasıyla geleceğini ve 12 GB RAM ve 512 GB’a kadar depolama sunacağını duyduk. Ek olarak, telefon “Barberry”, “Black” ve “Blue” renklerinde mevcut olabilir.

Daha uygun fiyatlı Razr 40’a gelince, devam edecek çok fazla bilgi yok. Önceki sızıntılar ve söylentiler, Ultra’ya kıyasla çok daha küçük kapak ekranına sahip bir cihazı gösteriyordu. Bununla birlikte, sızan görüntüler, kapak ekranının hala çeşitli widget’ları kullanabileceğini gösteriyor. Sızıntı ayrıca Razr 40’ın vegan deriyle kaplanabileceğini ve üç renkte gelebileceğini ortaya çıkardı: zeytin yeşili, mor ve krem.

Ne yazık ki Motorola, tweet’inde fiyatlara yer vermedi. Ancak sızıntılar, Ultra’nın Avrupa’da 1.202,93 €’ya satılabileceğini gösteriyor. Galaxy Z Flip 4, 1.099 Euro’ya satılıyor, bu da Ultra’nın 100 Euro’nun biraz üzerinde daha pahalı olacağı anlamına geliyor. Her iki telefonun da ABD’de piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Motorola, Razr 40 ve 40 Ultra lansman tarihini onayladı

Teknory