Saints Row’da çok oyunculu nasıl oynanır

Açık dünya oyunları, arkadaşlarınızla neredeyse her zaman daha eğlencelidir. Bunun belki de en iyi örneği, yeni Azizler Sırasıkaos, katliam ve kitle imhasının merkez sahneye çıktığı yer. Çok oyunculu oyun kesinlikle harika bir eklenti ve bir arkadaşınızla oyunun tadını çıkarmanın harika bir yolu olsa da, sorunsuz bir deneyim yaşamanızı sağlamak için bu modun tam olarak nasıl …

Saints Row’da çok oyunculu nasıl oynanır

Açık dünya oyunları, arkadaşlarınızla neredeyse her zaman daha eğlencelidir. Bunun belki de en iyi örneği, yeni Azizler Sırasıkaos, katliam ve kitle imhasının merkez sahneye çıktığı yer. Çok oyunculu oyun kesinlikle harika bir eklenti ve bir arkadaşınızla oyunun tadını çıkarmanın harika bir yolu olsa da, sorunsuz bir deneyim yaşamanızı sağlamak için bu modun tam olarak nasıl çalıştığını gözden geçirmekten asla zarar gelmez.

Tabii ki, yalnızca tam bir işbirliği moduna sahip olmak, söz konusu modla ilgili tüm önemli soruları yanıtlamıyor. Oyunlara ev sahipliği yapma ve oyunlara katılma gibi şeyler bir şeydir, ancak ayarlar ve işbirliği ile tek oyuncu arasında geçiş yaparken ilerlemenin nasıl çalışacağı gibi şeyler, bir kişinin bu modu deneme arzusunu ciddi şekilde etkileyebilir. Kendi başınıza deney yapmak yerine, sizi çok oyunculu modda nasıl oynayacağınız konusunda bilgilendirmek için tüm ayak işlerini yaptık. Azizler Sırası.

Saints Row'un ana karakteri bir kanat takımı içinde süzülüyor.

Çevrimiçi işbirliği nasıl oynanır

Çevrimiçi işbirliği, şu anda mevcut olan tek çevrimiçi moddur. Azizler Sırası, hiçbir rekabetçi mod mevcut değil. Bu modu başlatmak çok kolaydır, ancak çeşitli şekillerde yapılabilir. İşte bunu nasıl yapabileceğiniz.

Aşama 1: Seçme İşbirliği Kampanyası oyunun ana menüsünden

Adım 2: Ev sahipliği yapmak mı, bir arkadaşınıza katılmak mı, yeni bir oyuna ev sahipliği yapmak mı yoksa çöpçatanlık kullanmak mı istediğinizi seçin.

Bir oyun barındırmak, tek başınıza oynadığınız mevcut kayıtlı oyunları seçmenize olanak tanır ve arkadaşlarınızın veya oyuncuların devam eden oturumunuza katılmak için çöpçatanlığı kullanma yeteneği ile sizi oyuna yükler. Varsayılan olarak, oturumunuz, onlara davet göndermenizden bağımsız olarak herkesin katılmasına açıktır, ancak katılmaya çalışan herkes için bir isteği kabul etmeniz gerekir.

Aşama 3: Bir arkadaşa katılmak, kulağa tam olarak böyle geliyor. Bu, şu anda bir oyuna ev sahipliği yapan arkadaşlarınızdan herhangi birini arkadaş listenizden seçerek katılmanıza olanak tanır. Katılma isteğinizi kabul ettiklerinde, içeri girersiniz.

4. Adım: Yeni bir oyun barındırmak, basitçe bir oyun barındırmaya çok benzer, ancak sizi daha önce başlatmış olduğunuz bir oyuna yüklemek yerine, bu sizi, zorluğu seçmeniz ve oyunu başlatmanız veya beklemeniz gereken yeni bir kaydetme dosyasına getirir. Her şeyi birlikte yapabilmeniz için bir arkadaşınızın katılması için.

Adım 5: Çöpçatanlık son seçenektir ve sizi barındırılan ilk açık oyuna bağlayacaktır. Birisi isteğinizi kabul ettiğinde eşleştirileceksiniz. Bu modda, sahip olduğunuz herhangi bir save dosyasından karakterinizi getirebilirsiniz.

Azizler bir marketin dışında.

İşbirliği ayarları nasıl değiştirilir

İnce ayar yapabileceğiniz çok fazla seçenek yok, ancak özellikle oyununuza devam eden herkese açıksanız, bilmeye değer bazılarını özelleştirebilirsiniz.

Aşama 1: Bir kooperatif oyunundayken duraklatma menüsünü açın.

Adım 2: Seçme İşbirliği Ayarları.

Aşama 3: Burada, oturumunuzun gizliliğini değiştirebilir, ne kadar dost ateşi olduğunu belirleyebilir, kooperatif şakalarını kapatabilir ve en önemlisi, HQ özelleştirmesini kapatabilirsiniz. Bu son ayar, açıksa, kooperatif ortağınızın Karargahınızı olabildiğince özgürce özelleştirmesini sağlar. Bir arkadaşınızla oynamadığınız sürece, istenmeyen değişiklikleri önlemek için bunu kapalı tutmanızı öneririz.

İlerlemem devam ediyor mu?

Evet! Co-op’ta tamamladığınız ve solo kampanyanızda yenemediğiniz herhangi bir görev, kendi başınıza oynamaya geri döndüğünüzde sayılacaktır. Co-op’ta tek oyunculu kampanyanızda tamamladığınız görevleri oynamaktan mahrum değilsiniz.

Saints Row'da patron polise ateş ediyor.

Yerel kooperatif oynayabilir misin?

Numara, Azizler Sırası yalnızca çevrimiçi bir bağlantı üzerinden co-op oynamanıza izin verir. Hiçbir şekilde bölünmüş ekran seçeneği yok.

Editörün Önerileri


Teknory