Bu MagSafe telefon standı sizi çerçevenin içinde tutmak için otomatik olarak döner

TL;DR Belkin, Otomatik Takip Standı Pro gadget’ını CES 2024’te tanıttı. Bu, videolar ve daha fazlası için otomatik izleme sunan bir iPhone standıdır. Cihaz için 179,99 dolar ödemeniz bekleniyor. Kendinizi filme almak için bir akıllı telefon tripodu kullanmak, eğer sabit duruyorsanız sorun değil, peki ya videonuzda hareket etmeniz gerekiyorsa? İşte bu havalı Belkin telefon standının devreye […]

Bu MagSafe telefon standı sizi çerçevenin içinde tutmak için otomatik olarak döner

TL;DR

  • Belkin, Otomatik Takip Standı Pro gadget’ını CES 2024’te tanıttı.
  • Bu, videolar ve daha fazlası için otomatik izleme sunan bir iPhone standıdır.
  • Cihaz için 179,99 dolar ödemeniz bekleniyor.

Kendinizi filme almak için bir akıllı telefon tripodu kullanmak, eğer sabit duruyorsanız sorun değil, peki ya videonuzda hareket etmeniz gerekiyorsa? İşte bu havalı Belkin telefon standının devreye girdiği yer burası.

Belkin, bu hafta CES 2024’te Otomatik Takip Standı Pro’yu sergiledi ve bu telefon standı, video çekerken veya görüntülü arama uygulamalarını kullanırken sizi otomatik olarak izleyebilir. Stand, Apple cihazınıza MagSafe ve NFC aracılığıyla bağlanan iPhone’lar için tasarlanmıştır.

Aksesuar üreticisi, yeni standın 360 derecelik yüz, vücut ve hareket takibine sahip olduğunu iddia ediyor. Ayrıca otomatik olarak 90 dereceye kadar eğilebilir. Stand ayrıca iPhone’unuz duvara takıldığında MagSafe aracılığıyla 15W kablosuz şarj imkanı da sunuyor. Aksi takdirde Belkin, yerleşik pil aracılığıyla beş saate kadar kullanım olduğunu iddia ediyor.

Otomatik Takip Standı Pro: Sıcak mı, değil mi?

11 oy

Bu, bunun gibi otomatik izlemeye sahip bir tür telefon standı/tripodunu ilk kez görmüyoruz. Ancak Belkin’in çözümü, Apple’ın DockKit çerçevesinin kullanılması sayesinde öne çıkıyor; bu, otomatik izleme işlevselliğini elde etmek için özel bir uygulama kullanmanıza gerek olmadığı anlamına geliyor. Aslında aksesuar üreticisi, bu çözümün Facetime’ı, çeşitli video konferans uygulamalarını ve kamera uygulamanızı desteklediğini söylüyor.

Otomatik Takip Standı Pro’nun satış fiyatı 179,99 $ olup, ön siparişler bu ayın sonlarında açılacaktır. Belkin’e Android cihazlar için Otomatik Takip Standı Pro’nun olasılığını sorduk ve şirket bize geri dönüş yaptığında makaleyi güncelleyeceğiz.

Ancak Android sürümü muhtemelen Qi2 kablosuz şarj desteği ve DockKit’e benzer bir çerçeve gerektireceğinden nefesimizi tutmuyoruz. Ne yazık ki şu anda Qi2’yi destekleyen herhangi bir büyük Android telefon yok, Android ise DockKit’in eşdeğerinden yoksun.

Bu MagSafe telefon standı sizi çerçevenin içinde tutmak için otomatik olarak döner

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow