Motorola Razr Plus (2023) küçük bir pile sahip olabilir

Ryan Haines / Android Otoritesi TL;DR Bir sonraki Razr, Motorola Razr Plus olarak bilinebilir. Yeni bir söylenti, 2022 Razr’dan yaklaşık %19 daha küçük, yalnızca 2.850 mAh’lik küçük bir pile sahip olabileceğini öne sürüyor. Sızıntı ayrıca XT2321 model numarasını da içeriyor. Motorola’dan katlanabilir bir sonraki kapaklı stil için birkaç sızıntı gördük. Devasa bir kapak ekranına sahip […]

Motorola Razr Plus (2023) küçük bir pile sahip olabilir

Ryan Haines / Android Otoritesi

TL;DR

  • Bir sonraki Razr, Motorola Razr Plus olarak bilinebilir.
  • Yeni bir söylenti, 2022 Razr’dan yaklaşık %19 daha küçük, yalnızca 2.850 mAh’lik küçük bir pile sahip olabileceğini öne sürüyor.
  • Sızıntı ayrıca XT2321 model numarasını da içeriyor.

Motorola’dan katlanabilir bir sonraki kapaklı stil için birkaç sızıntı gördük. Devasa bir kapak ekranına sahip olacağından nispeten eminiz – aslında bu tarz bir telefonda gördüğümüz en büyüğü.

Ne yazık ki, telefonun pil kapasitesi kapak ekranının yanında artacak gibi görünmüyor. Buna göre MySmartFiyat2023 Razr’ın perakende adı olduğu iddia edilen Motorola Razr Plus, yalnızca 2.850 mAh pil kapasitesiyle gelebilir.

2022 Razr (dünya çapında yavaş yavaş piyasaya sürülmeden önce Çin’e özel olarak piyasaya sürüldü) 3.500 mAh pile sahipti. 2020 Motorola Razr 5G, 2.800 mAh bataryaya sahipti. Bu, 2023 Razr’ın iddia edilen pil kapasitesinin 2020 modelinden yalnızca nominal olarak daha büyük ve geçen yıla göre en az %19 daha küçük olduğu anlamına geliyor.

Razrs’daki pil ömrünün zaten vasat olduğunu düşündüğünüzde ve ardından o devasa yeni kapak ekranını eklediğinizde, Motorola Razr Plus’ın pil ömrünün kötü olabileceğini ancak hayal edebiliriz. Kapasiteyi kesin olarak öğrenene ve bazı testlerden geçirene kadar muhakememizi saklı tutacağız, ancak iyi görünmüyor.

bu arada, MySmartFiyat Sızıntı, yeni Razr Plus’ın model numarası olarak XT2321 ile gelebileceğini gösteriyor.

Motorola’nın bu telefonu ne zaman tam olarak ortaya çıkaracağını hala bilmiyoruz, ancak söylentiler Haziran başında lansmanı öneriyor. Ayrıca ne kadara mal olabileceği veya hangi ülkelerde bulunabileceği konusunda hiçbir fikrimiz yok. Kapak ekranıyla ilgili gelişmeler bizi oldukça heyecanlandırıyor, ancak pil ömrü önemli ölçüde iyileşmediyse telefonu önermenin hala kolay olmayacağından endişe duyuyoruz. Bunun için bir “bekle ve gör” yaklaşımı benimsememiz gerekecek.

Motorola Razr Plus (2023) küçük bir pile sahip olabilir

Teknory