James Gunn, Hayran Oyuncu Seçiminin DC Evrenini Nasıl Etkilediği Konusunda Samimi Yanıt Verdi

Özet DC Studios eş-CEO’su James Gunn, zaman zaman hayran kadrosu önerilerini gördüğünden bahsetti, ancak bunların birinin kadroya alınmasına yol açtığını hiç hatırlamadığını belirtti. Gunn, hayranların bazen oyuncu seçimi konusunda iyi fikirleri olduğunu ancak aynı zamanda berbat fikirleri olabileceğini de kabul ediyor. Sonuçta Gunn ve oyuncu seçimi direktörlerinin DC Evrenindeki roller için oyuncu seçerken kendi kriterleri […]

James Gunn, Hayran Oyuncu Seçiminin DC Evrenini Nasıl Etkilediği Konusunda Samimi Yanıt Verdi

Özet

  • DC Studios eş-CEO’su James Gunn, zaman zaman hayran kadrosu önerilerini gördüğünden bahsetti, ancak bunların birinin kadroya alınmasına yol açtığını hiç hatırlamadığını belirtti.
  • Gunn, hayranların bazen oyuncu seçimi konusunda iyi fikirleri olduğunu ancak aynı zamanda berbat fikirleri olabileceğini de kabul ediyor.
  • Sonuçta Gunn ve oyuncu seçimi direktörlerinin DC Evrenindeki roller için oyuncu seçerken kendi kriterleri ve yöntemleri var.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

DC Studios eş CEO’su James Gunn, dc Evreni fan dökümünü dikkate alır. 2023, DC Studios’un yeni DC Evreninin hayata geçmesi için DCEU zaman çizelgesinin sonunu işaret ediyor ve bu, 2025’te büyük ekranda düzgün bir şekilde gerçekleşecek. Süpermen: Miras. SAG-AFTRA saldırısı resmen sona erdiğinden beri, Süpermen: Miras Gunn 2024’te üretime başlamayı planladığı için oyuncu seçimi sürecine devam edebildi ve bu da bazı heyecan verici oyuncu kadrosu açıklamalarına yol açtı.

iken Süpermen: Miras oyuncular bir araya gelmeye başlıyor Gunn Konular’da Durrellb.r’a ilginç bir yanıt verdi, “Rol seçerken hayran kitlesini hiç dikkate alıyor musunuz? Değilse, bir rolü seçerken dikkate aldığınız bazı şeyler nelerdir?”

James Gunn DC Evreninde Oyuncu Seçimi Hakkında Konuşuyor

Gunn bunu açıkladı “Bazen benim ya da kast yönetmenlerimin dikkate almadığı kişiler için hayranların kimleri çevrimiçi olarak önerdiğini görüyorum.” Bununla birlikte şunu da ekledi: “Bazen iyi, bazen de berbat fikirleri oluyor. Ancak bunun aslında birinin kadroya alınmasına yol açtığını hatırlamıyorum.”

İLGİLİ: James Gunn’ın Süpermen Mirası İçin Mükemmel Olmadan Önce Filmlerde Hiç Kullanılmayan 10 DC Kötü Adam


Her DC Universe karakteri için geçerli olmasa da Gunn’ın açıklaması, hayran kitlesinin şu ya da bu şekilde hayati bir rol oynayabileceğini ortaya koyuyor. Gunn’ın açıklaması “Bazen hayranların benim ya da kast direktörlerimin dikkate almadığı kişiler için kimlerin çevrimiçi öneride bulunduğunu görüyorum.” önerilerin en azından tartışmaya sunulabileceğini açıkça ortaya koyuyor. Söz konusu oyuncu seçimi fikrinin meyve verip vermemesi farklı bir hikaye, ancak en azından oyuncu seçimi departmanına, hayranların internette söylediklerinden önce dikkate almadıkları başka yeteneklerin incelenmesini sağlayabilir.

David Corenswet’e bakıyorum Süpermen: MirasÖrnek olarak, aktör çok sayıda hayran listesinde yer almıştı yeni DC Universe’ün duyurulmasından çok önce. Bu nedenle, Corenswet’in oyuncu seçimi önerisinin DC Studios’ta yeterince dikkat çekmesi ve ilk değerlendirmelerde rol oynaması hiç de şaşırtıcı olmazdı. Sonuçta Corenswet’in bu işi ona kazandıran yeteneği oldu ama bu kadar çok oyuncu varken. dc Evreni Aralarından seçim yapabileceğiniz izleyici heyecanı, özellikle oyuncu kadrosu açısından sıfırdan yeni bir DC film imparatorluğu kurarken göz ardı edilmemesi gereken bir faktördür.

Kaynak: James Gunn/İş Parçacığı

Önemli Çıkış Tarihleri

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow