Nathan Fillion, çarpıcı bir görüntüyle Green Lantern oluyor

LOS ANGELES, KALİFORNİYA – 02 AĞUSTOS: Nathan Fillion, 02 Ağustos 2021’de Los Angeles, California’da Regency Village Theatre’da “The Suicide Squad”ın Warner Bros. galasına katılıyor. (Fotoğraf: Matt Winkelmeyer/Getty Images) Batman: 10 Catwoman aktrisinin tümü en kötüden en iyiye doğru sıralandı tarafından Michael Patterson Hayran yapımı yeni bir görüntü, Nathan Fillion’u Superman: Legacy’deki gelmiş geçmiş en sinir […]

Nathan Fillion, çarpıcı bir görüntüyle Green Lantern oluyor

Hayran yapımı yeni bir görüntü, Nathan Fillion’u Superman: Legacy’deki gelmiş geçmiş en sinir bozucu Green Lantern olarak yeni rolünde öne çıkarıyor.

Green Lantern Corps’un dünyanın en sinir bozucu üyesi beyaz perdeye geliyor ve DC’nin yakında çıkacak olan filminde Nathan Fillion tarafından canlandırılıyor. Süpermen: MirasDC Evrenini yeniden başlatmak için tasarlanmış film.

Hayranlar, özellikle de karakterin ikonik görünümünü yakalamak söz konusu olduğunda, James Gunn’ın Guy Gardner’ı filme nasıl uyarlayacağını merakla bekliyor. Fillion’u rolde resmi olarak görmeden önce uzun bir bekleyişimiz olabilir, ancak yetenekli bir sanatçı sayesinde artık oyuncu seçimi kararının ne kadar harika olabileceğini biliyoruz!

Nathan Fillion, Guy Gardner Olarak Nasıl Görünebilir?

Sanatçı clements.ink Ünlü yeşil takım elbiseli Fillion yorumunu, Fillion’un ikonik saç stilini de salladığını gören çarpıcı bir konsept sanat eseriyle Instagram’da paylaştı.

Fillion’un iğrenç Green Lantern Guy Gardner rolündeki oyuncu kadrosu hayranlar arasında gevezelik yaratıyor. Green Lantern denilince akla gelen ilk isim Guy Gardner değil ama bencilliği, huysuzluğu ve tavrıyla ilgili kötü şöhreti bu versiyona benzersiz bir dokunuş katıyor. Fillion’un Gardner’ı bu özellikleri koruyacak mı yoksa daha yumuşak bir tasvir için mi gidiyoruz?

bir yorumda platformda İş ParçacığıJames Gunn şaka yollu, eski arkadaşı Nathan’a bir kase kesimi vermenin onu seçmesinin birincil nedeni olabileceğini söyledi. Bu şakacı şaka, hayranları Gardner’ın çirkin saç modelinin sinemaya çıkıp çıkmayacağını merak ediyor. En azından Will Byers biraz iyi bir şirkette olacak.

Fillion’dan Gardner, film için onaylanmış üç derin kahramandan oluşan bir üçlünün parçası. Isabela Merced, Hawkgirl rolünü üstlenecek. Edi Gathegi, yüzen T-küre silahlarına sahip dahi mucit Mister Terrific rolünü oynayacak. Yeni açıklanan kadroda Superman rolünde David Corenswet ve Lois Lane rolünde Rachel Brosnahan da yer alıyor.

Süpermen: Miras tarihinde vizyona girmesi planlanıyor 11 Temmuz 2025.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow