Uber yakında doğrudan uygulamasından eSIM satın almanıza izin verebilir

Edgar Cervantes / Android Otoritesi TL;DR Uber yakında uygulaması içinde eSIM satın alma olanağı sunabilir. Android için Uber uygulamasında bulunan kod, müşterilerin eSIM satın almak ve Uber uygulamasını kullanmak için ücretsiz promosyon verileri alabileceklerini de gösteriyor. Görünüşe göre Uber, eSIM’leri doğrudan uygulaması aracılığıyla satmaya hazırlanıyor. Uber uygulamasında bulunan kod dizileri, Uber kullanıcılarının yalnızca Uber uygulamasından […]

Uber yakında doğrudan uygulamasından eSIM satın almanıza izin verebilir

Edgar Cervantes / Android Otoritesi

TL;DR

  • Uber yakında uygulaması içinde eSIM satın alma olanağı sunabilir.
  • Android için Uber uygulamasında bulunan kod, müşterilerin eSIM satın almak ve Uber uygulamasını kullanmak için ücretsiz promosyon verileri alabileceklerini de gösteriyor.

Görünüşe göre Uber, eSIM’leri doğrudan uygulaması aracılığıyla satmaya hazırlanıyor. Uber uygulamasında bulunan kod dizileri, Uber kullanıcılarının yalnızca Uber uygulamasından bir eSIM satın alıp etkinleştirebileceğini değil, aynı zamanda yolculuk paylaşım hizmetinin müşterilere Uber uygulamasını kullanmaları için bazı ücretsiz mobil veriler de sunabileceğini gösteriyor. eSIM satın alma sürecini kolaylaştırmak için.

Bir APK’nın sökülmesi Devam eden çalışma kodunu temel alarak gelecekte bir hizmete gelebilecek özelliklerin tahmin edilmesine yardımcı olur. Ancak bu tür öngörülen özelliklerin kamuya açıklanmaması da mümkündür.

Android için Uber uygulamasının 4.502.1 sürümü Uber’den bir eSIM planı satın alma yeteneğinden açıkça bahseden kodu içerir. Platform aynı zamanda müşterilere seyahat hedeflerine vardıklarında Uber uygulamasında kullanmaları için 100 MB ücretsiz veri sağlayan bir promosyon teklifi de sunacak gibi görünüyor.

Kod

Avoid the expensive data roaming costs that your cell phone carrier charges you by purchasing an eSIM with Uber.
Traveling abroad soon? Get 100 MB of free data to use on the Uber app.
Buy a mobile data eSIM plan. Then use your phone like normal when you travel, even as a hotspot.
Confirm
Free
Install eSIM

Kontrol ettik ve şu anda Uber’den eSIM satın almanın bir yolu yok, yani bu yakın gelecekte ortaya çıkması muhtemel bir özellik. İlginç bir şekilde, kod yalnızca mobil veri sunan eSIM planlarının satışını ifade ediyor. Dolayısıyla Uber’in gelecekte satma potansiyeli olan eSIM’lerin kullanıcıların arama yapmasına da olanak tanıyacağından emin değiliz.

Pek çok uygulama eSIM planları satarken, doğrudan Uber’den bir eSIM planı satın almak, uygulamayı zaten kullananlar için oldukça uygun olabilir. Uber’in süreci kolaylaştırmak için potansiyel olarak bazı ücretsiz veriler sunması da hoş bir dokunuş. Dolayısıyla, yeni bir ülkenin havaalanından ayrılmadan önce SIM almayı unutursanız, yalnızca taksi rezervasyonu yapmakla kalmayıp aynı zamanda konaklamanız için veri ihtiyaçlarınızı da karşılama konusunda Uber’e güvenebilirsiniz.

Bulgularımızı onaylamak için Uber ile iletişime geçeceğiz ve şirketten yanıt alırsak bu makaleyi güncelleyeceğiz.

Uber yakında doğrudan uygulamasından eSIM satın almanıza izin verebilir

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow