Netflix’te Treason 2. Sezon olacak mı?

Cameron Frew ❘ Yayınlanan: 2022-12-26T17:00:00 ❘ Güncellenmiş: 2022-12-23T14:16:21 Treason 2. Sezon olacak mı? Charlie Cox’un MI6 gerilim filmi Netflix’e yeni geldi, ancak ikinci sezon için geri dönecek mi? Resmi özet şöyle: “MI6 tarafından eğitilmiş ve terbiye edilmiş Adam Lawrence’ın kariyeri belirlenmiş görünüyor. Ancak geçmiş, karmaşık bir geçmişi paylaştığı bir Rus casusu olan Kara kılığında yakasına […]

Netflix’te Treason 2. Sezon olacak mı?

Yayınlanan: 2022-12-26T17:00:00

Güncellenmiş: 2022-12-23T14:16:21

Treason 2. Sezon olacak mı? Charlie Cox’un MI6 gerilim filmi Netflix’e yeni geldi, ancak ikinci sezon için geri dönecek mi?

Resmi özet şöyle: “MI6 tarafından eğitilmiş ve terbiye edilmiş Adam Lawrence’ın kariyeri belirlenmiş görünüyor. Ancak geçmiş, karmaşık bir geçmişi paylaştığı bir Rus casusu olan Kara kılığında yakasına yapışınca, hayatındaki her şeyi ve herkesi sorgulamak zorunda kalır.

“Kara, Adam ve karısı Maddy arasında üçgen bir ilişki kurulur; Birbirlerinin sırlarını ifşa etmeye çalışan, siyasi ve diplomatik ilişkilerde yol alırken kişisel hayatlarına ve en çok sevdiklerine bağlı kalan üç kişi.”

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Treason’un beş bölümü de Netflix’te yayınlandı – ama bu bir son mu yoksa 2. Sezon olacak mı?

Treason 2. Sezon Netflix’te mi oluyor?

Treason 2. Sezonu Netflix tarafından onaylanmadı – ancak şu anda dizinin geri dönmesi pek olası görünmüyor.

Casusluk gerilim filmi, Netflix tarafından “sınırlı dizi” olarak faturalandırıldı ve Cox, Daredevil: Born Again’i 2023’te Şubat ve Aralık arasında çekmeye hazırlanırken, muhtemelen Spider-Man 4 ve diğer MCU projelerinde görünmeden önce programı oldukça dolu. .

“Daha önce yıllarca meşgul olabileceğimi söyledin ve ‘Evet, belki’ diye düşündüm. Umutla’. Ama eğer [Daredevil] gelecek yıl yerinde olmaz, o zaman bu olabilir, ”dedi Cox NME.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Bridge of Spies’ı da yazan Treason dizi sorumlusu Matt Charman da 2. Sezondan bahsetmedi – başarmak istediği asıl şey, izleyicilerin keyif alacağı yeni bir şey yaratmaktı.

“İzleyicilerin bir şeyin tekrarını veya yeniden canlandırılmasını izlemek istemediğini, yeni bir şey izlemek istediğini hissediyorum. Sevdiğiniz tüm casus programlarını ve filmleri beyninizin arkasına park etmeniz ve sadece özgürlük, uzay ve yeni ve heyecan verici bir yerden yazmanız gerekiyor” dedi.

“Benim için bunun heyecanı her zaman bir casus gösterisine sarılmış bir aile draması yaratmaktı ve bunun için çok fazla referans noktası yok. Normalde casuslar benzersiz yaratıklardır ve aile dramları casus dünyasının dışında gerçekleşir, bu nedenle bu iki fikri bir araya getirmek hemen taze hissettirdi. Daha yeni bir bölge gibi hissettirdi.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Treason şimdi Netflix’te izlenebilir. Kapsamımızın geri kalanına buradan göz atabilirsiniz.

Teknory