Stephen King, Marvel’ın Gişe Başarısızlığına ve Olumsuz Tepkilere Tepki Verdi

Ünlü yazar Stephen King, The Marvels’ın gişe sıkıntılarının ardından insanların Marvel Sinematik Evreni’nin ölümünün tadını çıkarmasından memnun değil. Özet Stephen King, son iki filminin ardından Marvel Sinematik Evreni’ni savunuyor: Kuantum Ve harikalargişede hayal kırıklığı yarattı. King, bazı izleyicilerin düşük gişe sonuçlarından keyif almasını nahoş buluyor. HarikalarFilmlerin başarısız olduğu için alay etmenin hoş olmadığını belirtiyor. Kendisi […]

Stephen King, Marvel’ın Gişe Başarısızlığına ve Olumsuz Tepkilere Tepki Verdi

Ünlü yazar Stephen King, The Marvels’ın gişe sıkıntılarının ardından insanların Marvel Sinematik Evreni’nin ölümünün tadını çıkarmasından memnun değil.

Özet

  • Stephen King, son iki filminin ardından Marvel Sinematik Evreni’ni savunuyor: Kuantum Ve harikalargişede hayal kırıklığı yarattı.
  • King, bazı izleyicilerin düşük gişe sonuçlarından keyif almasını nahoş buluyor. HarikalarFilmlerin başarısız olduğu için alay etmenin hoş olmadığını belirtiyor.
  • Kendisi MCU filmlerinin hayranı olmasa da King, böyle bir filmin başarısızlığını kutlamak veya övünmek için hiçbir neden olmadığını vurguluyor. Harikalar.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Sonrasında Harikalar gişede çöken Stephen King, Marvel Sinematik Evreni’nin savunmasına geldi. King, kitaplarının çok sayıda canlı aksiyon tiyatro uyarlamasına sahip tanınmış bir yazardır. Başarısı devam ediyor olabilir ancak MCU, hayal kırıklığı yaratan sonuçlarıyla birlikte durgunlaşmaya başlıyor. Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania Ve Harikalar. İkincisi zayıf bir açılış hafta sonu yaşıyor ve 200 milyon doları aşan bütçesine karşılık yalnızca 47 milyon dolar kazanabildi.

King, MCU’ya ilgi duymayabilir ancak bazı izleyicilerin bu fırsatı değerlendirmesinden memnun değil “övünmek” Başarısızlık hakkında. King, Twitter’dan alay konusunun durdurulması çağrısında bulundu.

Harikalar MCU tarihindeki en kötü gişe sonuçlarını elde etti ancak King bunu bir kutlama nedeni olarak görmüyor. Genelde filmlerin gişede başarısız olmasını alaya almak için bir neden görmüyor ve bu davranışı şu şekilde ifade ediyor: “çok tatsız“.

Kaynak: Stephen Kral / heyecan

Önemli Çıkış Tarihleri

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow