Nightwing neden Moon Knight ve Loki S2’nin arkasındaki yönetmen ikilisine hitap ediyor?

Chris Tilly ❘ Yayınlanan: 2022-11-11T15:36:33 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-11T15:36:40 Yönetmenler Justin Benson ve Aaron Moorhead yakın zamanda İngiltere’de Loki’nin 2. Sezonu çekimlerindeydiler, ancak çekimlere ara verdiklerinde, DC karakteri Nightwing’e olan aşkları hakkında özel olarak Dexerto ile konuştular. Justin Benson ve Aaron Moorhead, Resolution, Spring, The Endless gibi akıllı bilim kurgu korkuları ve en son yayınladıkları Something […]

Nightwing neden Moon Knight ve Loki S2’nin arkasındaki yönetmen ikilisine hitap ediyor?

Yayınlanan: 2022-11-11T15:36:33

Güncellenmiş: 2022-11-11T15:36:40

Yönetmenler Justin Benson ve Aaron Moorhead yakın zamanda İngiltere’de Loki’nin 2. Sezonu çekimlerindeydiler, ancak çekimlere ara verdiklerinde, DC karakteri Nightwing’e olan aşkları hakkında özel olarak Dexerto ile konuştular.

Justin Benson ve Aaron Moorhead, Resolution, Spring, The Endless gibi akıllı bilim kurgu korkuları ve en son yayınladıkları Something in the Dirt ile tanınırlar.

O filmi arkadaşlarıyla birlikte çektiler, ardından arkadaşlarınızla film çekmeye adadılar ve filmin FrightFest galasında bunu nasıl kendi başınıza yapacağınız konusunda Dexerto’ya özel olarak konuştular.

Konuşma daha sonra çizgi roman karakterlerine döndü. Çift, Moon Knight’ın bölümlerini yönetti ve Loki’nin 2. Sezonunun çekimlerini yeni bitirdi. Ama ortak gözleriyle başka hangi karakterlerin üzerinde olduklarını bilmek istedik.

Bekçi ve Nightwing’in çekiciliği

Aaron, filmlerde, TV’de ve animasyonda uyarlanmış veya uyarlanmış bir mülke olan sevgisini ilan eden ilk kişiydi. Moorhead, “En sevdiğimiz süper kahramanlar olağanüstü derecede iyi yapılmış, ancak birkaçını haykıracağım” dedi. “Watchmen’i kabul etmiyoruz. Ama Bekçi kesinlikle en iyilerden biri.”

Sonra Justin, henüz beyaz perdeye sıçramamış bir DC karakterine olan aşkından bahsetti. Benson, “Nightwing gerçekten ilginç bir karakter” dedi. “Orada eskiden Robin olan bir adamın olduğu ve Batman’in gölgesinde yaşadığı fikri – bunun psikolojisi mi? Asla ele alınmadığını görmediğiniz çok ilginç bir karakter.

“Bence insanlara ‘Robin büyüdü ve çizgi roman dünyasındaki diğer karakter oldu’ dediğinizde – insanlara bu karakterin var olduğunu söylemelisiniz. Ve bununla ilgili çok ilginç bir şey var. O adamın psikolojisi hakkında.

“90’ların Batman serilerinden birinde, yerini alan Robin’in Joker tarafından öldürülmesinden sonra Batman’in penceresine geldiği bir an var ve kalpten kalbe ‘Bu senin hatan değil’ dediği bir an var. .’ Ve bu çok güzel.

“Bir anlığına Batman’in penceresinde ona kederinde yardım etmek için görünüyor ve sonra hikayeden kayboluyor. Bu bir hikaye değil, sadece güzel bir an. Bu büyüleyici ve zor bir karakter. Ve harika bir isim – Nightwing.”

Dirt’teki bir şey şu anda sinemalarda, Moon Knight Disney+’ta yayınlanıyor ve Loki’nin 2. Sezonu yakında geliyor.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow