Küfürlü Marvel Take, Genç Yenilmezlerin İlgili Hale Getirmek İçin X-Men’e İhtiyacı Olduğunu Öneriyor

Marvel Studios aracılığıyla görüntüler Adlarından da anlaşılacağı gibi, Genç Yenilmezler, Dünya’nın en iyi ve en parlak küçük kahramanlarından bazılarından oluşuyor. İntikamcılar gibi, onlar da dünyayı kurtarmak için yola çıkan süper güçlü bireylerden oluşan bir ekip, ancak (bunu anlayın), onlar… genç. İster inanın ister inanmayın, sürekli değişen havalı karakter listesine sahip olan Genç Yenilmezler şimdiden MCU. […]

Küfürlü Marvel Take, Genç Yenilmezlerin İlgili Hale Getirmek İçin X-Men’e İhtiyacı Olduğunu Öneriyor

Marvel Studios aracılığıyla görüntüler

Adlarından da anlaşılacağı gibi, Genç Yenilmezler, Dünya’nın en iyi ve en parlak küçük kahramanlarından bazılarından oluşuyor. İntikamcılar gibi, onlar da dünyayı kurtarmak için yola çıkan süper güçlü bireylerden oluşan bir ekip, ancak (bunu anlayın), onlar… genç. İster inanın ister inanmayın, sürekli değişen havalı karakter listesine sahip olan Genç Yenilmezler şimdiden MCU.

America Chavez, Ms. Marvel, Ironheart ve Kate Bishop’tan Hawkeye gibi karakterlerle bu yeni Genç Yenilmezler, Marvel’ın en çetin güçlerinden biri gibi görünüyor ve kesinlikle X-Men’e ihtiyaçları yok.

Bir Reddit kullanıcısına göre, Genç İntikamcılar tanıtımlarında biraz yardıma ihtiyaç duyabilir ve tamamen aynı fikirde olmasak da, bu kişinin söylemeye çalıştığını anlıyoruz.

Son zamanlarda, Marvel tamamen akıl hocaları ile ilgili olmuştur. Peter Parker’a bakan Tony Stark, America Chavez’de sersemlemiş Dr. Strange veya Kate Bishop’ın vahşi yanıyla uğraşan Clint Baron olsun, daha yaşlı karakterler her zaman yardım eli uzatmak için orada olmuştur.

Burada ifade edilen şey, Genç İntikamcılar’ın (ilk başta) daha tanınabilir bir takıma bağlı olsalardı belki de daha iyi durumda olacağı fikridir ve biz bu fikri hiç umursamıyoruz. Yine de her tartışmanın iki tarafı vardır ve bu durumda sizin için dört kelimemiz var; Galaksinin gardiyanları.

James Gunn, Muhafızları beyaz perdeye getirmeden önce, pek çok insanın bu galaksiler arası iyi niyetli ekibin kim olduğu hakkında hiçbir fikri yoktu. Boşver onları. ilk ne zaman Demir Adam sinemalara geldi, karakter en iyi ihtimalle B listesindeki bir Marvel kahramanıydı. Artık dünya bundan daha ikonik bir karakter hayal edemezdi.

Söylemeye çalıştığımız tek şey, her şeyin değiştiği. Başka bir hayran, MCU’daki mutantların etkisi ve daha büyük etkileri hakkında harika bir noktaya değiniyor.

Açıkçası, bu ilginç bir anlatısal düşünce deneyi. Süper güçlü insanlarla dolu bir evrende, normal insanlar mutasyona uğramaya başladığında ve güçleri biraz daha az rafine olduğunda ne olur? Mutantlar, genel olarak, MCU’nun kara koyunlarıdır. Güçleri insanları yabancılaştırma eğilimindedir, varlıkları bir baş belasıdır ve serinin devam eden hikayesi üzerinde yaratabilecekleri etki hafife alınamaz.

Şimdilik, herhangi bir kalıcı yargıda bulunmadan önce Marvel’in X-men veya Genç Yenilmezler ile nasıl bağlantı kurmayı seçtiğini görmek için beklemek zorundayız. O zamana kadar, bu Şubat ayında Ant-Man and the Wasp: Quantumania’yı göreceğimiz için heyecanlıyız. Filmlerde görüşmek üzere!

Teknory