Ninja dronlar: Çarpıcı görüntüler yakalayabilen iki dronda %59 tasarruf edin

TL;DR: Ninja Dragon Phantom K Pro ve Blade X Pro(yeni bir sekmede açılır) drone’lar 369,99$ yerine sadece 149,99$’a satılıyor — bu 220$ indirim ve %59 tasarruf demektir. Dronlar artık teknolojiden anlayanlara özel değil. Hemen hemen herkes uçabilir ve fotoğraf veya video çekmek için drone kullanabilir. Ninja Dragon Phantom K Pro ve Blade X Pro(yeni bir […]

TL;DR: Ninja Dragon Phantom K Pro ve Blade X Pro(yeni bir sekmede açılır) drone’lar 369,99$ yerine sadece 149,99$’a satılıyor — bu 220$ indirim ve %59 tasarruf demektir.


Dronlar artık teknolojiden anlayanlara özel değil. Hemen hemen herkes uçabilir ve fotoğraf veya video çekmek için drone kullanabilir. Ninja Dragon Phantom K Pro ve Blade X Pro(yeni bir sekmede açılır) dronların ikisi de yeni başlayan kullanıcılar düşünülerek tasarlanmıştır.

Muhteşem fotoğraflar çekmek için etrafta kolayca uçmak üzere tasarlanan bu insansız hava araçlarıyla tek bir düğmeye basarak kalkış ve iniş yapın. Her ikisini de yalnızca 149,99$ (kayıtlı 369,99$) fiyatına alın.

Ninja Ejderha Phantom K Pro

Basitlik düşünülerek yapılmış bir uzaktan kumandayla yüksekten uçmaya başlayın. Drone’un yükselmesini veya alçalmasını sağlayın, ileri veya geri hareket ettirin, sola veya sağa yana doğru uçun veya fotoğraflar veya videolar için harika bir açı elde etmek için 360º döndürün. Dört yönlü çarpışma önleme özelliği, siz kontrollere alışırken drone’nun duvarlara veya nesnelere uçmasını önlemek için tasarlanmıştır.

6 eksenli jiroskop ve irtifa tutma modu, 4K fotoğraf ve video çekmek için sorunsuz, sabit bir uçuş oluşturabilir. El hareketlerini sallayarak fotoğrafları veya videoları bile tetikleyebilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır). Bu, evinizde çekim yapmak veya eller serbest özçekimler veya grup fotoğrafları çekmek için harika olabilir.

12 dakikaya kadar uçuş süresinin keyfini çıkardıktan sonra tek tuşla geri dönüş düğmesine basarak drone’nun size geri dönüş yolunu bulmasını sağlayın. Ardından, dış mekan çekimleri yapmak istiyorsanız saklama veya taşınabilirlik için katlayın.

Ninja Blade X PRO

Blade X Pro(yeni bir sekmede açılır) Dragon Phantom K Pro ile aynı özelliklerin çoğuna sahiptir(yeni bir sekmede açılır), ancak kullanımı daha da basit. Drone’u basit bir uzaktan kumandayla veya bir akıllı telefon veya tablete dokunarak uçurun.

Bu temel işlevsellik, kendi fotoğraflarını ve videolarını çekmek isteyen çocuklar için çok uygun olabilir. 3 yönlü engellerden kaçınma sistemi, fiziksel hasarı önlemek için dronun duvarlardan, insanlardan veya nesnelerden uzak durmasına yardımcı olur. Yine de herkesin güvenliği için çocukları denetlemek isteyebilirsiniz.

Bu dronlar grup fotoğrafları, havadan çekimler yapabilir veya videolar kaydedebilir.

Hem Ninja Dragon Phantom K Pro’yu hem de Blade X Pro’yu edinin(yeni bir sekmede açılır) sadece 149,99$ (kayıtlı 369,99$).

Fiyatlar değişebilir.

Teknory