Royal Ascot 2023 canlı yayını: Royal Ascot’u ücretsiz olarak nasıl izleyebilirsiniz?

Dünyanın dört bir yanından at yarışı hayranları, İngiliz düz yarış sezonunun en önemli olayı gerçekleşirken, bu hafta dikkatlerini Berkshire’daki Ascot hipodromuna çevirecekler. 300.000 iyi giyimli yarışçı katılacak, ancak etkinliğin birçok sadık takipçisi için alternatif bir izleme yöntemi gerekecek. Royal Ascot’u dünyanın herhangi bir yerinden ücretsiz olarak izlemekle ilgileniyorsanız, ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahibiz. Kraliyet Ascot […]

Royal Ascot 2023 canlı yayını: Royal Ascot’u ücretsiz olarak nasıl izleyebilirsiniz?

Dünyanın dört bir yanından at yarışı hayranları, İngiliz düz yarış sezonunun en önemli olayı gerçekleşirken, bu hafta dikkatlerini Berkshire’daki Ascot hipodromuna çevirecekler. 300.000 iyi giyimli yarışçı katılacak, ancak etkinliğin birçok sadık takipçisi için alternatif bir izleme yöntemi gerekecek.

Royal Ascot’u dünyanın herhangi bir yerinden ücretsiz olarak izlemekle ilgileniyorsanız, ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahibiz.

Kraliyet Ascot nedir?

Royal Ascot, beş günde gerçekleşen 35 yarışla İngiltere’deki tartışmasız en büyük ve en iyi düz yarış etkinliğidir.

Oldukça popüler olan etkinlik, İngiltere, İrlanda, Fransa, Avustralya, Hong Kong, Japonya ve ABD’den en hızlı düz yarış atlarından bazılarının galibiyet için yarıştığı Berkshire’daki Ascot hipodromunda düzenleniyor. bekleyemeyiz

2023’te Royal Ascot ne zaman?

Royal Ascot başlıyor 20 Haziran ve 24 Haziran’a kadar devam ediyor.

2023’te Royal Ascot’u nerede izleyebilirsiniz?

Royal Ascot’tan tüm gelişmeleri şu yayın servisleriyle takip edebilirsiniz:

Burada dikkat edilmesi gereken en önemli şey, Royal Ascot’u ücretsiz izlemenin tek yolunun ITV ile olmasıdır. Toplantının her günü ITV1’de canlı yayınlanacak veya yarışı ITVX’te canlı yayınlayabilirsiniz.

Royal Ascot’u dünyanın her yerinden ücretsiz olarak nasıl izleyebilirsiniz?

Birleşik Krallık’ta ikamet etmiyorsanız, ITVX izlemek için bir VPN kullanmanız gerekecektir. Yurt dışından ITVX’e bağlanmaya çalıştığınızda, akış platformunun sıkı coğrafi kısıtlamaları tarafından engellenirsiniz.

Bu sinir bozucu coğrafi kısıtlamayı aşmanın tek yolu, akış dostu bir VPN kullanmaktır. Bu hizmetler gerçek IP adresinizi gizleyebilir ve sizi başka bir ülkedeki güvenli bir sunucuya bağlayabilir, yani dünyanın her yerinden yayın platformlarına erişebilirsiniz. Bu işlem hızlı ve kolaydır:

 1. gibi akış dostu bir VPN için kaydolun ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır)

 2. Uygulamayı istediğiniz cihaza indirin (en iyi VPN’lerin Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve daha fazlası için uygulamaları vardır)

 3. Uygulamayı açın ve İngiltere’deki bir sunucuya bağlanın

 4. ITVX’e bağlanın

 5. Royal Ascot’u dünyanın her yerinden izleyin

En iyi akış VPN’leri ücretsiz değildir, ancak oldukça cömert para iade garantileri sunma eğilimindedirler. Bu garantileri kullanarak Royal Ascot’u paranızla tamamen taahhütte bulunmadan izleyebilirsiniz. Bu kesinlikle uzun vadeli bir çözüm değil, ancak ITVX’in engellemesini kaldırmanız ve aslında hiçbir şey harcamadan her gün Royal Ascot’u izlemeniz için size bolca zaman veriyor. Evet, bu sinsi. Ama işe yarıyor.

ITVX için en iyi VPN nedir?

ITVX’in engellemesini güvenilir bir şekilde kaldırabilecek çok sayıda akış dostu VPN var, ancak ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) birkaç nedenden dolayı yenmek zordur:

 • İngiltere dahil 94 ülkede sunucular

 • iPhone, Android, Windows, Mac ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm büyük cihazlarda bulunan kullanımı kolay uygulama

 • Verilerinizin her zaman korunması için katı kayıt tutmama politikası

 • Arabelleğe alma olmadan yüksek akış hızları

 • En fazla beş eşzamanlı bağlantı

 • 30-gün para iade garantisi

Bir yıllık abonelik ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) 82,82 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plan ayrıca bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedekleme ve 30 günlük para iade garantisi içerir. Para iade garantisi, Royal Ascot’u dünyanın her yerinden izlemek için kaydolabileceğiniz ve ardından 24 Haziran’dan sonra yatırımınızı geri alabileceğiniz anlamına gelir.

ExpressVPN ile Royal Ascot’u ücretsiz izleyin.

Teknory