Nintendo Switch OLED ‘Zelda: Tears of the Kingdom’ sürümü: Nereden ön sipariş verilir, çıkış tarihi

TL;DR: Nintendo Anahtarı OLED Zelda Efsanesi: Krallığın Gözyaşları Sürüm (359,99 ABD Doları) 28 Nisan Cuma günü piyasaya sürülecek. Bu arada, Best Buy aracılığıyla çevrimiçi olarak ön sipariş verebilirsiniz.(Yeni bir sekmede açılır) ve Hedef(Yeni bir sekmede açılır) veya şahsen bir GameStop’ta(Yeni bir sekmede açılır) yakınınızda saklayın. Oyunun bir kopyasını ayırdınız. Lansman gününde işten izin aldınız. Hestu […]

Nintendo Switch OLED ‘Zelda: Tears of the Kingdom’ sürümü: Nereden ön sipariş verilir, çıkış tarihi

TL;DR: Nintendo Anahtarı OLED Zelda Efsanesi: Krallığın Gözyaşları Sürüm (359,99 ABD Doları) 28 Nisan Cuma günü piyasaya sürülecek. Bu arada, Best Buy aracılığıyla çevrimiçi olarak ön sipariş verebilirsiniz.(Yeni bir sekmede açılır) ve Hedef(Yeni bir sekmede açılır) veya şahsen bir GameStop’ta(Yeni bir sekmede açılır) yakınınızda saklayın.

Oyunun bir kopyasını ayırdınız. Lansman gününde işten izin aldınız. Hestu için süt ve kurabiye hazırladınız.

önce yapılacak tek şey Zelda Efsanesi: Krallığın Gözyaşları nihayet 12 Mayıs’ta mı geliyor? Sonraki seviye görseller, geliştirilmiş ses ve ekstra depolama alanı için Nintendo Switch konsolunuzu OLED modeline yükseltin. (18.2GB’ta, daha büyük(Yeni bir sekmede açılır) hariç Vahşi Nefes.)

Zamanlama mükemmel: Nintendo duyurdu TOTKBu hafta bir oyun sunumu sırasında ilham alan OLED Anahtarı, bir onay aylar süren dedikodular(Yeni bir sekmede açılır) ve oyunun birçok gecikmesine sabırla oturan herkes için küçük bir ödül. Hylian Crest ile altın bir tasarıma sahip, fiyatı 359,99 $ (standart sürümle aynı fiyat) ve 28 Nisan Cuma günü (veya oyunun çıkışından tam olarak iki hafta önce) piyasaya sürülecek.

AYRICA BAKINIZ:

‘Tears of the Kingdom’ fiyatı, çıkış tarihi ve ön sipariş ayrıntıları: ‘BOTW’ devam filmi nereden alınır?

Kullanılabilirlik muhtemelen oldukça sınırlı olacaktır – bu, bahsettiğimiz özel sürüm bir Zelda konsoludur – bu nedenle ünitenizi önceden çok önceden sipariş etmenizi öneririz. Yazma sırasında, Best Buy aracılığıyla çevrimiçi olarak mevcuttu.(Yeni bir sekmede açılır) ve Hedef(Yeni bir sekmede açılır) ve bizzat GameStop’ta(Yeni bir sekmede açılır) mağazalar. olduğunu unutmayın Olumsuz oyunun kendisinin bir kopyasını ekleyin.

Yeni bir konsola verecek yedek 360 dolarınız yoksa ancak yine de bir hatıra aksesuarıyla ilgileniyorsanız, TOTK 12 Mayıs’ta temalı bir Nintendo Switch Pro kontrolcüsü (74,99 $) ve taşıma çantası (24,99 $) ile birleştirilecek.(Yeni bir sekmede açılır) veya GameStop(Yeni bir sekmede açılır) hala yapabiliyorken.

Teknory