Vokalleri enstrümanlardan anında ayırmak için bu 30 $’lık yapay zeka tabanlı ses aracını kullanın

TL;DR: 12 Ocak’tan itibaren EasySplitter AI-Based Vocal Remover’a ömür boyu abonelik alabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) sadece 29,99 $ için. Bu, normal 599 $ fiyatından büyük bir düşüş. Ses düzenleme(yeni bir sekmede açılır) sıkıcı olabilir ve bir şarkıdan vokalleri manuel olarak ayırmak çok titiz, sinir bozucu bir çalışma gerektirir. Sonunda aynı yolda saatler harcayabilir veya Easy […]

Vokalleri enstrümanlardan anında ayırmak için bu 30 $’lık yapay zeka tabanlı ses aracını kullanın

TL;DR: 12 Ocak’tan itibaren EasySplitter AI-Based Vocal Remover’a ömür boyu abonelik alabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) sadece 29,99 $ için. Bu, normal 599 $ fiyatından büyük bir düşüş.


Ses düzenleme(yeni bir sekmede açılır) sıkıcı olabilir ve bir şarkıdan vokalleri manuel olarak ayırmak çok titiz, sinir bozucu bir çalışma gerektirir. Sonunda aynı yolda saatler harcayabilir veya Easy Splitter gibi yapay zeka destekli yazılımları kullanarak bunu birkaç tıklamayla yapabilirsiniz. İster kendi müziğinizi yaratın, ister podcast sesini arka plan gürültüsünden ayırmaya çalışın, EasySplitter size biraz zaman kazandırabilir ve ömür boyu abonelik 29,99 ABD dolarına (kayıtlı olarak 599 ABD doları) satılmaktadır.

Bir tıklama ile şarkı vokallerini izole edin

Vokalleri enstrümanlardan elle ayırarak zaman kaybetmekten sıkıldıysanız(yeni bir sekmede açılır), bu uygulama kulaklarınıza müzik olabilir. EasySplitter kontrol panelinizden şarkıları iki veya dört parçaya ayırabilirsiniz. Parçaları enstrümantal, vokal, bas ve arka plan gürültüsüne ayırın. Her bir STEM’i ayrı ayrı oynayabilir veya indirebilir veya birbirleriyle birleştirebilirsiniz. Hatta vokalleri ayırabilir, indirebilir, başka bir programda temizleyebilir ve ardından enstrümantallerle birleştirebilirsiniz. Müzik yapımcıları, yeni bir orijinali yeniden kaydetmeye gerek kalmadan işleriyle biraz daha oynayabilirler.

Aboneliğiniz, yılda 960 şarkıyla çalışmanıza olanak tanır. WAV, MP3, OGG, M4A ve FLAC dahil olmak üzere en popüler ses dosyası türlerinden herhangi birinde şarkı yükleyin.

Dosyanız bölündüğünde, geçmiş sekmenizdeki dosyada tutulur. Dosyalar 30 gün boyunca saklanır, bu nedenle otomatik olarak silinmeden önce indirdiğinizden emin olun. EasySplitter’ı kullanmak için ihtiyacınız olan tek şey bir iOS veya Android cihazdır veya herhangi bir modern tarayıcı kullanabilirsiniz. Hepsi çevrimiçi olarak kaydedildiğinden, şarkılarınıza cihazlar arasında bile erişebilirsiniz.

Ömür boyu kolay ses bölmeden tasarruf edin

Ses düzenlemenin sıkıcı kısımlarını atlayın ve ses parçanızdaki vokalleri, basları, enstrümanları ve arka plan gürültülerini anında ayırmak için bu yapay zeka tabanlı aracı kullanın. EasySplitter AI-Based Vocal Remover’a ömür boyu abonelik için(yeni bir sekmede açılır) 29,99 ABD doları (kayıtlı 599 ABD doları).

Fiyatlar değişebilir.

Teknory