Nintendo Switch’iniz Açılmıyorsa Yapmanız Gerekenler

Switch’inizin açılmamasının en basit açıklaması (en basit çözümle birlikte), gücünün bitmesidir. Anahtar tüm suyunu kaybettiğinde kapanacak ve yeterince yeniden şarj edilene kadar tekrar açamayacaksınız. Neyse ki, tekrar oynamaya başlamak için tekrar tam olarak doldurmanız gerekmeyecek, ancak ne yazık ki konsol da şarj olurken belirli bir yüzdeye ulaşana kadar kullanmanıza izin vermeyecektir (per. Nintendo). Şarj etmeye […]

Nintendo Switch’iniz Açılmıyorsa Yapmanız Gerekenler

Switch’inizin açılmamasının en basit açıklaması (en basit çözümle birlikte), gücünün bitmesidir. Anahtar tüm suyunu kaybettiğinde kapanacak ve yeterince yeniden şarj edilene kadar tekrar açamayacaksınız. Neyse ki, tekrar oynamaya başlamak için tekrar tam olarak doldurmanız gerekmeyecek, ancak ne yazık ki konsol da şarj olurken belirli bir yüzdeye ulaşana kadar kullanmanıza izin vermeyecektir (per. Nintendo).

  1. Şarj etmeye başlamak için Switch’inizin A/C Adaptörünü bağlayın ve prize takın (veya Switch’inizi yuvasına yerleştirin).
  2. En az 30 dakika bekleyin, ardından Anahtarı tekrar açmayı deneyin.
  3. 30 dakika şarj edildikten sonra açılmıyorsa, fişi prize takılı bırakın ve 5-10 dakika daha şarj olmasına izin verin ve gerektiği kadar tekrarlayarak tekrar deneyin.

Ama daha da önemlisi, ya Switch’in gücü bitmediyse? Switch’in açılması için yeterli enerjiye sahip olduğundan eminseniz atmanız gereken bir adım daha var.

Teknory