Personel raporuna göre Lost Boys Interactive’de Embracer Group işten çıkarmalar devam ediyor

Güncelleme: Bu makale artık Lost Boys Interactive tarafından TechRadar Gaming’e gönderilen bir yorumla güncellendi. Embracer’ın sahibi olduğu Lost Boys Interactive stüdyosundaki bazı çalışanlar, LinkedIn ve Twitter/X üzerinden işlerinden çıkarıldıklarını bildirdi. Sahibi olduğu stüdyo Sınır bölgeleri geliştirici Gearbox Software (Embracer Group’un bir yan kuruluşu) daha önce aşağıdakiler de dahil olmak üzere oyunların geliştirilmesine yardımcı olmuştu: Minik […]

Personel raporuna göre Lost Boys Interactive’de Embracer Group işten çıkarmalar devam ediyor

Güncelleme: Bu makale artık Lost Boys Interactive tarafından TechRadar Gaming’e gönderilen bir yorumla güncellendi.

Embracer’ın sahibi olduğu Lost Boys Interactive stüdyosundaki bazı çalışanlar, LinkedIn ve Twitter/X üzerinden işlerinden çıkarıldıklarını bildirdi.

Sahibi olduğu stüdyo Sınır bölgeleri geliştirici Gearbox Software (Embracer Group’un bir yan kuruluşu) daha önce aşağıdakiler de dahil olmak üzere oyunların geliştirilmesine yardımcı olmuştu: Minik Tina’nın Harikalar Diyarı Ve Diablo 4. İşten çıkarmalardan kaç kişinin etkilendiği henüz belli değil.

TechRadar Gaming (TRG), yorum almak için Lost Boys Interactive’e ulaştı ve bize, stüdyonun ileriye yönelik başarısını garanti altına almak amacıyla “yeniden yapılanma konusunda zor bir karar” verdiği söylendi. Açıklamanın tamamı şu şekilde: “Lost Boys Interactive, şu anda sektörün karşı karşıya olduğu olumsuz rüzgarlara rağmen başarılı olabileceğimizden emin olmak için stüdyomuzu yeniden yapılandırma konusunda zor bir karar aldı.

“Maalesef bu, bazı ekip üyelerimizden ayrılacağımız ve etkilenenlerle yakın bir şekilde çalışacağımız anlamına geliyor. Bunun, bu yetenekli ve deneyimli grup için zor bir dönem olduğunu biliyoruz ve bu geçiş sürecinde destek ve yardım sağlayacağız.” gidenler.”

Sonrası olarak raporlarLost Boys Interactive’in yapımcısı Jared Pace de haberi sosyal medyaya taşıyanlardan biriydi. Twitter’da / X, Pace yazdı: “Bunu daha önce duyduysanız beni durdurun, ancak Lost Boys Interactive bugün ben de dahil olmak üzere ekibinin bir kısmını işten çıkaracağını duyurdu. Bir yapımcıya veya gerçekten herhangi bir pozisyona ihtiyacı olan birini tanıyorsanız lütfen bize ulaşın. Görünüşe göre birçok disiplin ve [experience] seviyeleri etkilendi.”

Yapımcı Kevin Eckstein da benzer bir paylaşım yaptı postalamakişten çıkarmalardan da etkilendiğini belirterek ve ekledi: “Birçok yetenekli insan şimdi iş arıyor.”

Kıdemli oyun sistemleri tasarımcısı Travis Thompkins yazdı: “İşten çıkarılmak hiçbir zaman eğlenceli değildir ama bunu daha önce de atlattım… Tekrar atlatacağım. Haykırmak [to] Lost Boys Interactive’deki ekibim; benimle birlikte bırakılanlara ve kalanlara. Bazı budaklı şeyler yaptık.

Geçtiğimiz yıl, Embracer’ın sahibi olduğu stüdyolarda çok sayıda personel, daha geniş bir yeniden yapılanma hamlesinin parçası olarak işten çıkarıldı. Eylül 2023 sonu itibarıyla, 900’den fazla kişi etkilendiancak bu sayı, yıl sonundan önce bildirilen işten çıkarmalarla birlikte daha da arttı. Balık laboratuvarları, Slipgate Demir Fabrikası ve 3D Diyarlar. Zaman Bölücüler stüdyo Serbest Radikal Tasarım da Aralık ayında kapatıldı.

Kasım ayında Embracer’ın geçici baş strateji sorumlusu Phil Rogers, toplu işten çıkarmaları “ızdırap verici bir süreç” olarak nitelendirdi ancak yeniden yapılanmanın daha da zor olduğunu söyledi. “nasıl kazanacağız?” “Yeni ve ihtiyaç duyulan hedeflerimize ulaşmamız bizim için gerekli bir şey” diye ekledi.

Seçimlerimizle oyun kitaplığınızı daha harika oyunlarla genişletin en iyi bilgisayar oyunları, en iyi PS5 oyunları, Ve en iyi Xbox Series X oyunları.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow