Nothing Phone 2’nin resmi bir lansman tarihi yok

Nothing’in bir sonraki akıllı telefonu, Nothing Phone 2, 11 Temmuz’da geliyor. Şirket, lansman tarihini yeni cihaz için kısa bir teaser ile birlikte Twitter’da paylaştı. Tweet silinmiş olabilir (yeni bir sekmede açılır) Teaser pek göstermiyor kusura bakmayın. Bu, Nothing Phone 1’de görülene benzer şekilde, telefonun arkasındaki Glyph ışık panelinin yer aldığı on saniyelik bir video. Açıklanmayan […]

Nothing Phone 2’nin resmi bir lansman tarihi yok

Nothing’in bir sonraki akıllı telefonu, Nothing Phone 2, 11 Temmuz’da geliyor.

Şirket, lansman tarihini yeni cihaz için kısa bir teaser ile birlikte Twitter’da paylaştı.

Teaser pek göstermiyor kusura bakmayın. Bu, Nothing Phone 1’de görülene benzer şekilde, telefonun arkasındaki Glyph ışık panelinin yer aldığı on saniyelik bir video. Açıklanmayan nedenlerle videoda bir dokunaç da görünüyor.

Tweet’te “İyi tarafından gelin” diye bir şey yazmıyordu. Fırlatma şu tarihte yayınlanacak: Hiçbir şeyin web sitesi(yeni bir sekmede açılır) 11 Temmuz ET’de, 11 Temmuz’da.

AYRICA BAKINIZ:

Netflix’in tüyler ürpertici ‘DELETE’ fragmanı, insanları silebilen bir telefonla dalga geçiyor

Hiçbir Şey Telefon 1, havalı görünümü ve yarı şeffaf arka yüzündeki ışık tabanlı arayüz gibi birkaç harika özelliği olan orta sınıf bir telefondu. Ne yazık ki, Nothing Phone 1 asla Amerikan kıyılarına ulaşamadı.

Şirketin CEO’su Carl Pei’nin açıkladığı gibi, halefi Nothing Phone 2 ABD’de satışa sunulacak. Pei’ye göre, yeni telefon ilkinden “daha kaliteli” olacak ve yazılım şirket için “büyük bir odak noktası” olacak.


Sizin İçin Öne Çıkan Video

Bu bileklik, egzersiz yaparken telefonunuzu yerinde tutacak — Future Blink


Pei de son zamanlarda açıklığa kavuşmuş(yeni bir sekmede açılır) Nothing Phone 2’nin Qualcomm’un Snapdragon 8+ Gen 1 yongası tarafından destekleneceği ve bu çipin, Nothing Phone 1’in bir yükseltmesi olduğu, ancak yine de Qualcomm’un mevcut amiral gemisi akıllı telefon yongası Snapdragon 8 Gen 2 kadar güçlü olmadığı. bir kez daha diğer amiral gemilerinden biraz daha az güçlü ama aynı zamanda önemli ölçüde daha ucuz olacak (karşılaştırma için, Nothing Phone 1 469 € veya 506 $’dan başlar).

Teknory