Okuyucunun Seçimi kazananına hemen oy verin!

Ryan Haines / Android Otoritesi Şimdi SİZİN 2023’ün en iyi akıllı telefonunun ne olduğunu belirlemek için bu yılki Okuyucunun Seçimi Ödülü için üçüncü tur oylamadayız! Pazartesi günü 32 telefonla başladık, Salı günü bunu son dörde indirdik ve şimdi elimizde sadece iki telefon kaldı. İşte tüm anketlerdeki son dörde ait rakamları gösteren bir tablo: İlginç bir […]

Okuyucunun Seçimi kazananına hemen oy verin!

Ryan Haines / Android Otoritesi

Şimdi SİZİN 2023’ün en iyi akıllı telefonunun ne olduğunu belirlemek için bu yılki Okuyucunun Seçimi Ödülü için üçüncü tur oylamadayız! Pazartesi günü 32 telefonla başladık, Salı günü bunu son dörde indirdik ve şimdi elimizde sadece iki telefon kaldı.

İşte tüm anketlerdeki son dörde ait rakamları gösteren bir tablo:

İlginç bir şekilde, bu yılın final maçı geçen yılınkine çok benziyor. Hatırlarsanız Galaxy S22 Ultra ve Pixel 7 Pro, 2022’de finale çıkmış, Pixel 7 Pro ise son anda öne geçerek şampiyonluğu elde etmişti. Bu yıl bunun tekrarını görecek miyiz, yoksa Galaxy S23 Ultra’da bu kilitli mi?

Sadece oy verirseniz bileceğiz! Oy vermek için bir sonraki bölümde Okuyucunun Seçimi Ödülü sisteminin nasıl çalıştığına göz atın.

2023’ün en iyi telefonu: Okuyucunun Seçimi Ödülü oylaması nasıl çalışıyor?

Okuyucunun Seçimi Ödülü oylamasında üç tur var. Daha önce eleme turunu ve yarı finali yapmıştık, şimdi finalde sadece iki telefonumuz kaldı. Cuma günü okuyucularımızın oylarıyla bir telefon 2023’ün en iyi telefonu olma iddiasıyla yarıştan çıkacak.

İşte oylama takvimi ve her oylamanın nerede yapılacağı:

  • 11 Aralık Pazartesi, 13:00 ET: Eleme turu şu saatte gerçekleşecek: Android Otoritesiyalnızca aşağıdaki ankette.
  • 12 Aralık Salı, 13:00 ET: Yarı final turu bu sayfada YouTube, X (eski adıyla Twitter) ve Threads profillerimizle birlikte gerçekleşir. Her yerde bir kez oy verebilirsiniz, bu size dört oy verme şansı verir!
  • 13 Aralık Çarşamba, 13:00 ET: Final turu 48 saat sürer ve bu sayfada gerçekleşir. Youtube, X, İş Parçacığıve 24 saatlik Hikayede instagram Ve Facebook. Bu size toplam altı oy verme şansı verir.

15 Aralık Cuma günü saat 13:00 ET’de oylama tüm mekanlarda kapanacak ve son tur için 48 saatlik oylama süresi tanınacak (Instagram/Facebook Hikayeleri hariç, bu nedenle ilk 24 saat içinde orada oy verdiğinizden emin olun). Hafta sonu oyları toplayıp büyük kazananı açıklayacağız.

2023’ün en iyi telefonu için hemen oy verin!

Oy vermeye hazır mısın? Bunu yapmadan önce, bu sayfadaki anket için şunu anladığınızdan emin olun: oyunuzu değiştiremezsiniz. Başka bir deyişle acele etmeyin! Acele etmeyin ve listenin tamamını gözden geçirin ve yalnızca ne olması gerektiğini bildiğinizden kesinlikle emin olduğunuzda oyunuzu kullanın. Daha sonra sosyal medya sayfalarımızdaki anketlerde oy kullanmayı unutmayın (yukarıdaki kurallara bakın).

Son tur: 2023’ün en iyi telefonu hangisi?

0 oy


Okuyucunun Seçimi kazananına hemen oy verin!

Teknory