Okuyucunun Seçimi Ödülü 2023 için oylama sona erdi!

Ryan Haines / Android Otoritesi TL;DR 2023’ün en iyi akıllı telefonu için Okuyucunun Seçimi Ödülü için oylama artık kapandı. Final turundaki iki telefon Galaxy S23 Ultra ve Pixel 8 Pro oldu. Sonuçlar sıkı görünüyor; Her şeyi sayacağız ve bu hafta sonu kazananı açıklayacağız. Bu bir kapanış, millet! 2023’ün en iyi telefonu için Okuyucunun Seçimi Ödülü […]

Okuyucunun Seçimi Ödülü 2023 için oylama sona erdi!

Ryan Haines / Android Otoritesi

TL;DR

  • 2023’ün en iyi akıllı telefonu için Okuyucunun Seçimi Ödülü için oylama artık kapandı.
  • Final turundaki iki telefon Galaxy S23 Ultra ve Pixel 8 Pro oldu.
  • Sonuçlar sıkı görünüyor; Her şeyi sayacağız ve bu hafta sonu kazananı açıklayacağız.

Bu bir kapanış, millet! 2023’ün en iyi telefonu için Okuyucunun Seçimi Ödülü için oylama artık kapandı. Bu etkinliğe verdiğiniz oylar, yorumlar ve tutku için hepinize teşekkür ederiz!

Oylama sona erdiğine göre şimdi her şeyi tek tek saymanın zamanı geldi. Bir hatırlatma olarak, oylar altı farklı kaynaktan geldi: Android Otoritesi kendisi, bizimle birlikte X (eski adıyla Twitter), İş Parçacığı, instagram, YoutubeVe Facebook hesaplar. Tüm bu bilgileri derleyip hangi telefonun kazanan olduğunu bulmamız biraz zaman alacak! Bu hafta sonu iniş için duyuru gönderimize bakın.

İşte yaşananların kısa bir özeti:

  • 11 Aralık Pazartesi: Oylama, 32 telefonun devreye girmesiyle başladı.
  • 12 Aralık Salı: Bu 32 telefon, Galaxy S23 Ultra, Pixel 8 Pro, iPhone 15 Pro ve Pixel 8’in de aralarında bulunduğu son dörde kaldı.
  • 13 Aralık Çarşamba: Son dörtlü, Galaxy S23 Ultra ve Pixel 8 Pro ile son ikiye düştü.

Puanlamayı beklerken, neden yorumlara geçip, son dörde girmemiş olsa bile, hangi telefonun kazanması gerektiğini düşündüğünüzü bize bildirmiyorsunuz? Daha fazla sevilmesini dilediğin mazlum bir cihaz var mı? Neden? Sohbeti sürdürmekten çekinmeyin, bu hafta sonu kazananla birlikte olacağız!


Okuyucunun Seçimi Ödülü 2023 için oylama sona erdi!

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow