Çarpıcı Apple Studio Display, 250 $ ‘lık büyük bir indirim aldı

Matt Horne / Android Yetkilisi 5K Retina ekranda büyük tasarruf sağlayabilecekken neden 4K monitör seçesiniz ki? Bu, en üst düzey teknik özelliklere ve buna uygun bir Apple fiyat etiketine sahip olan etkileyici Apple Studio Display’in birkaç özelliğinden biridir. Ancak bu Amazon fırsatı sayesinde, rekor düşük bir fiyata bu donanımı yaratıcı kurulumunuza ekleyebilirsiniz. 1.349,99 $ (250 […]

Çarpıcı Apple Studio Display, 250 $ ‘lık büyük bir indirim aldı

Matt Horne / Android Yetkilisi

5K Retina ekranda büyük tasarruf sağlayabilecekken neden 4K monitör seçesiniz ki? Bu, en üst düzey teknik özelliklere ve buna uygun bir Apple fiyat etiketine sahip olan etkileyici Apple Studio Display’in birkaç özelliğinden biridir. Ancak bu Amazon fırsatı sayesinde, rekor düşük bir fiyata bu donanımı yaratıcı kurulumunuza ekleyebilirsiniz. 1.349,99 $ (250 $ indirim).

Apple cihazları yalnızca yüksek fiyatlar talep etmekle kalmaz, aynı zamanda fiyatlarında nadiren %10’dan fazla düşüş yaşarlar. Apple Studio Display’deki indirimin yakın zamanda geçilmesi pek olası değil, bu nedenle markanın hayranıysanız ve bir monitör yükseltmesine ihtiyacınız varsa kaçırmak istemeyeceksiniz.

Apple Stüdyo EkranıApple Stüdyo Ekranı

Apple Stüdyo Ekranı

5K 27 inç ekran

Yüksek çözünürlüklü Apple Studio Ekranı, MacBook’unuzu ve diğer aygıtlarınızı çalıştırmaya yetecek güce sahip bir USB monitördür.

Yüksek kaliteli monitör, onu yaratıcı profesyoneller ve hoş bir izleme deneyimi isteyen herkes için mükemmel bir seçim haline getiren bir dizi özellik sunar. 5K çözünürlüğün yanı sıra, geniş bir renk gamına ve ekranın renk sıcaklığını ortamınızdaki ortam ışığına göre ayarlayan True Tone teknolojisine sahiptir. Stüdyo Ekranında ayrıca, görüntülü arama sırasında sizi çerçeve içinde tutmak için kamerayı otomatik olarak kaydıran Merkez Sahne özellikli dahili 12 MP ultra geniş kamera bulunur. Adından da anlaşılacağı gibi, kristal netliğinde aramalar ve ses kayıtları için stüdyo kalitesinde üç mikrofon dizisine sahiptir.

Apple Studio Display hakkında daha fazla bilgi edinmek ve fırsattan yararlanmak için yukarıdaki pencere öğesi aracılığıyla Amazon’u ziyaret edin.

Çarpıcı Apple Studio Display, 250 $ ‘lık büyük bir indirim aldı

Teknory