Mac cihazınızı temizlemeye başlamak için baharı beklemeyin

Bahar tipik olarak bir yenilenme zamanı olarak görülür – bu nedenle bahar temizliği geleneği. Ancak her gün kullandığınız teknoloji söz konusu olduğunda, işleri toparlamak için beklemenin bir anlamı yok; özellikle de CleanMyMac Optimizasyon Aracı’na bir yıllık abonelik şimdi %35’ten fazla indirimliyken. Bu, çevrimiçi olarak başka hiçbir yerde bulamayacağınız bir fiyattır ve zaman ve tasarruf edilen […]

Mac cihazınızı temizlemeye başlamak için baharı beklemeyin

Bahar tipik olarak bir yenilenme zamanı olarak görülür – bu nedenle bahar temizliği geleneği. Ancak her gün kullandığınız teknoloji söz konusu olduğunda, işleri toparlamak için beklemenin bir anlamı yok; özellikle de CleanMyMac Optimizasyon Aracı’na bir yıllık abonelik şimdi %35’ten fazla indirimliyken. Bu, çevrimiçi olarak başka hiçbir yerde bulamayacağınız bir fiyattır ve zaman ve tasarruf edilen baş ağrısı açısından her kuruşa değer.

CleanMyMac’i daha önce kullanmadıysanız, yarattığı farka şaşırabilirsiniz. Bu uygulama, birçok teknoloji sitesi (bizimki dahil) tarafından sürekli olarak en iyi temizleme aracı olarak derecelendirilir. Apple cihazınızı yavaşlatan karmaşayı ortadan kaldırmak için hem aktif hem de pasif olarak çalışır. Ve sadece lazer doğruluğu ile hedefleyebileceği kötü amaçlı yazılımlardan ve kötü amaçlı virüslerden bahsetmiyoruz. Bu araç, yinelenen fotoğrafları, gereksiz indirmeleri ve kullanamadığınız veya kullanmadığınız uygulamaları bulmanıza yardımcı olur. Hepsinden öte, bir ton serbest bırakılmış RAM ile en yüksek verimlilikte çalışmanız için hızınıza ince ayar yapar.

Şu anda, MSRP’den tam %37 indirimle 24,99 ABD doları karşılığında bir yıllık CleanMyMac X aboneliği ile bunu kendiniz deneyebilirsiniz.

CleanMyMac X Optimizasyon Aracı: 1 Yıllık Abonelik (1 Mac) – 24,99 Dolar

Fırsatı Gör

Fiyatlar değişebilir.

Mac cihazınızı temizlemeye başlamak için baharı beklemeyin

Teknory