OnePlus 12 duvar kağıtlarını ve canlı duvar kağıtlarını buradan indirin!

OnePlus, Çin’de OnePlus 12’yi piyasaya sürdü. Telefonun önümüzdeki aylarda uluslararası alanda piyasaya sürülmesi bekleniyor ve yılın en iyi Android telefonlarından biri olması bekleniyor. OnePlus 12’ye sahip olmak için sabırsızlanıyorsanız işte mevcut akıllı telefonunuza yükleyebileceğiniz cihazdaki duvar kağıtları ve canlı duvar kağıtları! OnePlus, Çin’de OnePlus 12’nin üç renk çeşidini piyasaya sürdü: Siyah, Yeşil ve Beyaz. Şirket, […]

OnePlus 12 duvar kağıtlarını ve canlı duvar kağıtlarını buradan indirin!

OnePlus, Çin’de OnePlus 12’yi piyasaya sürdü. Telefonun önümüzdeki aylarda uluslararası alanda piyasaya sürülmesi bekleniyor ve yılın en iyi Android telefonlarından biri olması bekleniyor. OnePlus 12’ye sahip olmak için sabırsızlanıyorsanız işte mevcut akıllı telefonunuza yükleyebileceğiniz cihazdaki duvar kağıtları ve canlı duvar kağıtları!

OnePlus, Çin’de OnePlus 12’nin üç renk çeşidini piyasaya sürdü: Siyah, Yeşil ve Beyaz. Şirket, her renk için tamamlayıcı bir duvar kağıdı ve canlı duvar kağıdı oluşturdu. Aşağıda duvar kağıtlarının önizlemesini görebilirsiniz.

Duvar kağıtları 3.168 x 1.440 boyutunda olup canlı duvar kağıtları dört saniyelik MP4 dosyalarıdır. İndirebilirsin Videodan Duvar Kağıdına uygulaması Bu MP4 dosyalarından birini canlı duvar kağıdınız olarak ayarlamak için Google Play Store’dan.

OnePlus 12, OnePlus’ın yeni nesil amiral gemisidir. Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 SoC, 24 GB’a kadar RAM, 1 TB’a kadar dahili depolama ve 6,82 inç QHD+ 120Hz ekrana sahiptir. Telefonun güçlü bir 5.400mAh bataryası var ve 100W kablolu ve 50W kablosuz şarjı destekliyor. Ayrıca 50MP birincil kamera, 48MP ultra geniş kamera, 64M periskop yakınlaştırma kamerası ve 32MP selfie kamerasıyla birlikte geliyor. Diğer önemli özellikler arasında IP65 derecesi, IR blaster, Wi-Fi 7, Bluetooth 5.4, USB 3.2 Gen 1, ikonik uyarı kaydırıcısı ve Android 14 tabanlı Color OS 14/Oxygen OS 14 yer alıyor.

Cihazın uluslararası alanda piyasaya sürülmesi bekleniyor ve sızıntılar 23 Ocak 2023’te küresel olarak piyasaya sürüleceğini gösteriyor.


Sayesinde @realMlgmXyysd bu duvar kağıtlarını bizimle paylaştığınız için!


OnePlus 12 duvar kağıtlarını ve canlı duvar kağıtlarını buradan indirin!

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow