OnePlus 12, Ocak ayında sürpriz bir konukla birlikte dünya çapında gelebilir –

TL;DR OnePlus 12 Ocak ayında dünya çapında piyasaya sürülebilir. Serideki başka bir cihazla, muhtemelen OnePlus 12R ile birlikte gelebilir. OnePlus 12, 4 Aralık’ta piyasaya sürülüyor ancak bir süre Çin’e özel kalacak. Güvenilir ihbarcı Max Jambor şimdi amiral gemisinin küresel lansmanının Ocak ayında planlanacağını bildiriyor. OnePlus 12’nin uluslararası gelişiyle ilgili kesin bir tarih yok, ancak Ocak […]

OnePlus 12, Ocak ayında sürpriz bir konukla birlikte dünya çapında gelebilir –

TL;DR

  • OnePlus 12 Ocak ayında dünya çapında piyasaya sürülebilir.
  • Serideki başka bir cihazla, muhtemelen OnePlus 12R ile birlikte gelebilir.

OnePlus 12, 4 Aralık’ta piyasaya sürülüyor ancak bir süre Çin’e özel kalacak. Güvenilir ihbarcı Max Jambor şimdi amiral gemisinin küresel lansmanının Ocak ayında planlanacağını bildiriyor.

OnePlus 12’nin uluslararası gelişiyle ilgili kesin bir tarih yok, ancak Ocak ayındaki lansman, şirketin bu sefer işleri hızlandırdığı anlamına geliyor. OnePlus 11, Çin dışında yalnızca bu yılın Şubat ayında piyasaya sürüldü, bu nedenle Ocak ayı açıklaması, OnePlus 12’nin bir ay erken piyasaya çıkacağı anlamına geliyor. Bu muhtemelen 17 Ocak’ta piyasaya sürülmesi beklenen rakip Samsung Galaxy S24 serisinin hızlandırılmış lansmanına bir tepki olabilir.

Küresel lansmanı #OnePlus12 dizi Ocak ayı başlarında gerçekleşecek ✅

Bu arada OnePlus, küresel OnePlus 12 lansmanı sırasında da bir sürpriz çıkaracak gibi görünüyor. Jambor, “seri” kelimesine vurgu yaparak şirketin “OnePlus 12 serisini” piyasaya süreceğini iddia ediyor. Bu, seride ikinci bir cihaz görebileceğimizi gösteriyor.

Amiral gemisi serisindeki Pro serisinin geri dönüşü konusunda heyecanlanmadan önce derin bir nefes alın. Jambor muhtemelen daha önce sızdırılan ve Snapdragon 8 Gen 2 çipi, 5.500 mAh pil, 32 MP telefoto kamera ve 100 W hızlı şarj özelliği taşıması beklenen OnePlus 12R’den bahsediyor.


OnePlus 12, Ocak ayında sürpriz bir konukla birlikte dünya çapında gelebilir –

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow