OnePlus 12’nin fiyatı artabilir ama iyi haberler de var

OnePlus 12 – Sızan render TL;DR Bir sızıntıya göre OnePlus 12, OnePlus 11’den daha pahalı olacak. Görünür artışın arkasında yeni bir ekranın, daha büyük bir pilin ve iyileştirilmiş kameraların olduğuna inanılıyor. Ancak telefon ekranında yeşil hat sorunları yaşanmayabilir. OnePlus’ın OnePlus 12’yi yıl sonunda veya 2024’ün başlarında piyasaya sürmesini bekliyoruz. Teknik özelliklerle ilgili zaten bazı sızıntılar […]

OnePlus 12’nin fiyatı artabilir ama iyi haberler de var

OnePlus 12 – Sızan render

TL;DR

  • Bir sızıntıya göre OnePlus 12, OnePlus 11’den daha pahalı olacak.
  • Görünür artışın arkasında yeni bir ekranın, daha büyük bir pilin ve iyileştirilmiş kameraların olduğuna inanılıyor.
  • Ancak telefon ekranında yeşil hat sorunları yaşanmayabilir.

OnePlus’ın OnePlus 12’yi yıl sonunda veya 2024’ün başlarında piyasaya sürmesini bekliyoruz. Teknik özelliklerle ilgili zaten bazı sızıntılar gördük, ancak şimdi bir sızıntı, fiyat artışının olası olduğunu ortaya çıkardı.

Tipster Yogesh Brar X’te talep edildi OnePlus 12’nin OPPO Find X6 Pro ile aynı BOE ekranını kullanacağı. Brar, bu kararın daha büyük bir pil ve yükseltilmiş kameralarla birleştiğinde OnePlus 12’nin fiyat artışı alacağı anlamına geldiğini ileri sürdü.

Yogesh Brar OnePlus 12 BOE ekranı

Sızıntı yapan kişi ayrıca BOE panelinin OnePlus’a şu ana kadar herhangi bir yeşil çizgi sorunu vermediğini, ancak Samsung Display ve Çinli ekran üreticisi Tianma’nın ekranlarında “çok fazla” yeşil çizgi sorunu yaşandığını iddia etti. Bu nedenle, OnePlus telefonlarındaki kusurlu ekranlardan bıkmış olanlar için bir erteleme söz konusu olabilir.

Bununla birlikte, OnePlus 11 699 dolardan piyasaya sürüldü. Bu nedenle, eğer gerçekten bir artış gelecekse, kartlarda ne tür bir fiyat artışı olabileceğini merakla bekliyoruz.


OnePlus 12’nin fiyatı artabilir ama iyi haberler de var

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow