Bu İki Uygun Fiyatlı Yeni Honda Motosiklet Başlangıç ​​Seviyesindeki Sürücüleri Ön plana Çıkarıyor

Bugün, honda sadece binmeyi öğrenenlere değil, yeni sürücülere veya gerçekten daha ekonomik bir bisiklet isteyen herkese yönelik tam boyutlu bir çift spor motosiklet olan XR150L’nin piyasaya sürüldüğünü duyurdu. 2.971 $’lık bir başlangıç ​​MSRP’sine sahip ve bu, Honda’ya göre, pek akıllıca olmayan Facebook Marketplace satın alımları dışında, onu bugün piyasadaki en ucuz tam boyutlu ikili spor […]

Bu İki Uygun Fiyatlı Yeni Honda Motosiklet Başlangıç ​​Seviyesindeki Sürücüleri Ön plana Çıkarıyor

Bugün, honda sadece binmeyi öğrenenlere değil, yeni sürücülere veya gerçekten daha ekonomik bir bisiklet isteyen herkese yönelik tam boyutlu bir çift spor motosiklet olan XR150L’nin piyasaya sürüldüğünü duyurdu. 2.971 $’lık bir başlangıç ​​MSRP’sine sahip ve bu, Honda’ya göre, pek akıllıca olmayan Facebook Marketplace satın alımları dışında, onu bugün piyasadaki en ucuz tam boyutlu ikili spor yapıyor. 149cc tek silindirli bir motorla çalışıyor, beyaz veya siyah olarak sunuluyor ve bu yılın Nisan ayında satışa sunulacak.

Bir sonraki motosiklet, Honda’nın CRF300 dual-sport modelinin alçak seleli ve daha erişilebilir bir versiyonu olan CRF300LS. Honda, çift sporlu sürüşü (ve genel olarak sürüşü) motosikletle daha erişilebilir hale getirmeyi amaçlıyor – artı, standart olarak kilitlenmeyi önleyici frenlerle geliyor. 286cc’lik tek silindirli bir motorla çalışıyor, 5.699 $’lık başlangıç ​​MSRP’sine sahip ve bu Mayıs’ta satışa çıkacak.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow